[ad_1]

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب. امیدوارم شما را در درک اهمیت خود را, اما در حال حاضر آن را's زمان به آنها را جمع آوری! شما می توانید با استفاده از ابزارهای رایگان مانند گوگل's keyword tool یا ابزار پرداخت مانند کلید واژه نخبگان 2.0 و یا تو رفتگی در دیوار میکرو یاب. پس از شما باید کلمات کلیدی مناسب در نظر بگیرید چه نیت خود را برای آنها هستند.

بسیاری از مردم می خواهند به رتبه بسیار در جستجو آلی لیست. این لیست آلی هستند در سراسر اساس محتوا. موتورهای جستجو خود را اسکن سایت برای محتوای مربوطه و رتبه شما درآمده است. که's که چرا شما می خواهید مطمئن شوید که واضح است برای موتورهای جستجو کلمه کلیدی که شما در حال هدف قرار دادن برای هر صفحه از سایت خود را.

شما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود شما مجموعه ای از وب سایت خود را به درستی. آن's مهم است که یک نام دامنه مربوطه (برای اکثر مقاصد) و پر کردن متا بخش از صفحه اصلی خود را با کلمات کلیدی مرتبط. و سپس شما می رویم به نوشتن یک مقاله یا محتوای صفحه بر اساس اطراف کلمه شما در حال تلاش برای رتبه بندی.

مطمئن شوید که برای قرار دادن کلمه کلیدی مورد نظر خود را برای این صفحه خاص در عنوان در اولین پاراگراف در متن مقاله و در پایان مقاله. مراقب باشید – شما نمی خواهید به مسائل این کلمه در! موتورهای جستجو بدست کاملا هوشمند این روزها و قادر به نقطه هنگامی که کسی در تلاش است تا “دادن” یک کلید واژه برای فریب موتورهای جستجو است. آن's همه چیز در مورد مربوط بودن اما نه مسمومیت چیز است.

گاهی اوقات این است که همه شما'll نیاز به منظور رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی خاص. بیشتر از نه, you'll نیاز به انجام بیشتر SEO در وب سایت خود را. شما می توانید این کار را با استفاده از بازاریابی مقاله (جعبه منبع است که در آن شما یک لینک به وب سایت خود را با استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر خود را به عنوان متن لنگر) اظهار نظر در مربوط به تو رفتگی در دیوار وبلاگ ها و بیشتر.

همه در همه, با استفاده از کلمات کلیدی برای موتور جستجو بهینه سازی اهداف بسیار هوشمند چیزی که به انجام است. شما می توانید رتبه بندی به طور طبیعی در موتورهای جستجوی مورد نظر خود را جست و نظر دادن به شما یک جریان ثابت و ترافیک رایگان.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *