بالا 5 موثر ترین راه ویروسی محتوا برای ساخت لینک

[ad_1]

برای گرفتن متوجه شده توسط موتورهای جستجو یکی از معیارهای مهم است لینک ‘ساختمان’. البته راه های بسیاری از ساختمان پیوند این مقاله به طور خاص در مورد استفاده از محتوای ویروسی. ویروسی مطالب جالب مطالب که مردم و مانند آن عبور کند یعنی عبور در لینک های ورودی به سایت شما است.

بالا 5 موثرترین نوع از محتوای ویروسی برای ساخت لینک:

1. انجام نظرسنجی ها و مطالعات است که مردم احساس مهم است. اگر شما می توانید دیگران احساس مهم آنها را فراموش ساختمان لینک برای شما به صورت رایگان. اجازه می دهد تا ببینید برخی از نمونه برای درک بهتر این

یک. اگر شما در حال کار پورتال سپس یک نظرسنجی در کار رویایی پروفایل بهترین نظرسنجی برای انجام. جالب پرسشنامه اطمینان حاصل شود که آن را مانند رعد و برق در شبکه های اجتماعی. از مزایای دیگر این نظرسنجی این است که کاربر احساس می کند مهم است و این تضمین می کند که او به خاطر شما. بنابراین هر زمان که او می خواهد به تغییر شغل خود او قطعا سایت شما مراجعه کنید.

2. آزمون انتشار یک می تواند به سرعت به دیدن برخی از نتایج جالب. چه نوع از آزمون شما می ها بستگی به نوع سایت شما داشته باشد. بیایید نگاهی به چند نمونه در اینجا:

یک. اگر شما متعلق به صنعت آموزش و پرورش شما می توانید تست IQ منتشر شد. این آزمون کمک فوق العاده در پیوند ساختمان.

b. اگر شما در اتومبیل خود را ساخت پرسشنامه در صنعت خودرو چیزهای بی اهمیت. خودرو دوستداران آن را به تنها احساس خوبی به می دانم که چگونه دانش آنها در زمینه های مورد علاقه. آنها خواهد شد آن را به دوستان خود به مقایسه نتایج آزمون. در چنین آزمون مهم است که شما نشان می دهد پاسخ های صحیح در پایان آن را تنها خواهد شد و سپس آن را به تصویب در به راحتی و هدف خود را از ساخت لینک خواهد شد.

3. به برخی از مباحث. کلمه ‘آزاد’ همیشه موفق به دریافت خواننده را به خود جذب. برخی از ابزار رایگان در سایت خود. به کاربر نه تنها به بازدید از سایت خود را به استفاده از این ابزار خواهد شد همچنین با تصویب آن را به دوستان و همکاران و در نتیجه دستیابی به هدف خود را از ساختمان پیوند. عمل نمی کند مانند یک خسیس اینجا. اگر شما آن را به رایگان و سپس احتمالا کسی دیگری است و گرفتن تمام مخاطبان شما نیاز دارید. کلیدی در اینجا این است که در تصمیم گیری چه به صورت رایگان? در اینجا چند نمونه برای شما:

یک. اگر شما در حال شرکت بهینه سازی موتور جستجو و سپس به برخی از free SEO tools مانند رتبه صفحه ابزار جستجوگر کلید واژه پیشنهاد ابزار و غیره.

b. اگر شما یک طالع بینی سایت پس دادن رایگان compatibility checker tool با درخواست کاربر به وارد کردن جزئیات مورد نیاز است اثبات فرمول موفق. به غیر از کمک به شما در ساخت لینک این نیز کار می کند به عنوان یک تیزر برای فروش خود را در عمق تجزیه و تحلیل سازگاری گزارش است که به هر حال محصول اصلی خود را.

4. ایجاد اعتیاد آور محتوا. به این معنی ارائه برخی از مطالب که نه تنها کاربر را معتاد بلکه همه دیگران با او به اشتراک بگذارید را معتاد دریافت کنید. در نتیجه دستیابی به خیلی بیشتر از پیوند ساختمان. برخی از نمونه برای شما:

یک. اگر شما یک سایت شبکه های اجتماعی پس از آن شما می توانید بازی. برای مثال Farmville در Facebook بسیاری از مردم در دام آن است.

5. انتشار برخی خنده دار و شوخ تبلیغات ویدئوها برای سایت شما. این اثبات شده برای بزرگ بلوک شکن با لینک, ساختمان, ایده, اگر به خوبی اجرا شده. نمونه شما در حال حاضر می دانیم که:

یک. وودافون در باغ وحش, باغ وحش ،

b. بریجستون تایر تجاری ، ببینید که چگونه به خوبی این کار من اینجا نیست برای تبلیغ لاستیک بریجستون اما من نمی تواند مقاومت در برابر خودم از به اشتراک گذاری آن را با شما.

این بازاریابی ویروسی راهنمایی قطعا ممکن است کمک به شما در ساخت املاک ترافیک خوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید