بازداشت دو شرور مسلح در رودبار جنوب

[ad_1]

ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب از دستگیری دو نفر از اشرار مسلح که به سمت خودروی پلیس تیراندازی کرده بودند خبر داد و گفت: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه مقادیری فشنگ و ۱۳۷کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از متهمان کشف و ضبط شده است.

“حامد عمرانی” در جمع خبرنگاران گفت: شامگاه گذشته پس از کسب گزارشی مبنی بر اینکه سوداگران مرگ قصد انتقال یک محموله مواد مخدر را از پهنای جغرافیایی استان کرمان را دارند، دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری اعضای این باند صادر شد.

وی افزود: بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان رودبار جنوب اقدام به برپایی ایست و بازرسی در یکی از محورهای مواصلاتی استان سیستان و بلوچستان به جنوب کرمان (منطقه جازموریان) کردند که به محض ورود خودروی اشرار مسلح به ایست بازرسی اقدام به تیراندازی به سمت خودروی پلیس می کنند و از محل متواری می شوند.

این مقام قضایی گفت: در ادامه ماموران انتظامی رودبار جنوب طی یک سری اقدامات پلیسی محل اختفای خودروی اشرار مسلح را در یکی از روستای های این شهرستان شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و با حفظ رعایت مسائل امنیتی  دو نفر از اشرار مسلح را که در یک خانه مسکونی مخفی شده بودند را بازداشت می کنند.

دادستان رودبار جنوب بیان کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه مقادیری فشنگ و ۱۳۷کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از متهمان کشف و ضبط شده است.

عمرانی گفت: در این رابطه پرونده ای در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب تشکیل شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید