این منبع انرژی روغن های هیدرولیکی هستند

1 کیلووات برابر 1.341022 اسب بخار هیدرولیک. در واقع روغن هیدرولیک صنعتی لایهای روغنی محافظی را ایجاد می کند که مانع از سایش و اصطکاک بین قطعات شده و به عنوان یک روغن محافظ از عملکرد مناسبی در برابر زنگ خوردگی قطعات فلزی برخوردار است. لوله ها را به دقت چک کنید و از نبود هر گونه مواد خارجی مسدود کننده و مختل کننده مانند براده و پلیسه ، زنگ زدگی ، گرد و خاک و … بهترین توصیه برای نصب شیر برقی در بهترین وضعیت به این گونه است که قطعه بوبین شیر به طور کامل رو به قسمت بالا باشد و تا جایی که یک زاویه 90 درجه ایی تشکیل دهد این اعمال به دلیل آن است که از ورود گرد خاک و عوامل مختل کننده به سیستم شیر جلوگیری کند یا ورودی عوارض مسدود کننده را به حداقل برساند. شیر برقی را با بهترین کیفیت در بازار، فروشندگان مختلفی هستند که ارائه می دهند.

شیر برقی های کوچک با قطرهای 1/2 اینچی تا نمونه های بزرگ 2 اینچی در این دسته بندی قرار دارند. هر کدام از دسته محصولات فوق نام دسته هستند و محصولات زیادی را شامل می شوند. در کنار این موضوع، انواع مختلفی این کالا دارد که هر کدام شان در ابعاد گوناگونی ساخته می شوند و همین طور قطعاتی که در آن به کار برده می شوند، با هم دیگر فرق دارند. ذرات ریز مانند گرد خاک در صورت تمیز نشدن از داخل لوله، می تواند مشکلات جدی را ایجاد کند مشکلاتی مانند مسدود کردن لوله یا نشت کردن لوله در حین روشن بودن سیستم، می باشد و یکی از عوامل مختل کننده کارکرد سیستم شیر برقی (هیدرولیک و پنوماتیک) کثیف بودن لوله ها می باشد که این مشکل را میتوان با باز کردن و شستشو آنها رفع کرد، ولی همیشه در هر شرایطی باید از ورود ذرات ریز مانند گرد و خاک جلوگیری کنید و برای این کار می توانید از فیلترهای مخصوص و هماهنگ با مواد سیال، قبل از ورودی شیر برقی استفاده کنید.

در حال حاضر بیشتر شرکت های تولیدی و وارد کننده از این طریق محصولات خود را تبلیغ، معرفی و در همین حال به فروش می رسانند. حال سوکت را به قطعه بوبین شیر برقی وصل شود در ادامه حتما توجه داشته باشید که رطوبتی ما بین سوکت و قطعه بوبین وجود نداشته باشد. قبل از شروع عملیات نصب شیر برقی هیدرولیک و پنوماتیک، دفترچه راهنما را با دقت بخوانید و از نکات ایمنی نوشته شده در دفترچه راهنما آگاه شوید و در ادامه به منظور انجام عملیات نصب بهتر به نوع و برند شیر برقی توجه کنید که آیا این شیر برقی خریداری شده سازگار با فعالیت شما است یا خیر و سالم بودن شیر بسیار مهم است زیرا با خراب شدن شیر در حال نصب امکان دارد سایر قطعات دستگاه شما نیز با مشکل جدی روبرو شود، و به دلیل استفاد از برق برای محیط کار شما بسیار خطرناک باشد و احتمال آتش سوزی بسیار زیاد است پس لازم است، شناخت کامل از شیر خریداری شده داشته باشید.

هر دستگاه شیر برقی هیدرولیک برای کنترل جریان عبوری سیالات در سیستم های هیدرولیکی طراحی شده است. این شیر برقی های هیدرولیکی با استفاده از متریال مقاوم برنجی تحت تأثیر بالاترین ضرائب ایمنی در کار طراحی شده اند. به این ترتیب انواع شیر برقی ها با توجه به قطر مدخل های ورودی و خروجی ای که دارند، دسته بندی می شوند. و آچار لاستیک هم به عنوان دسته جک و هم به عنوان آچار مهره درب عمل می کند. همانطور که گفته شد دقت کنید به منظور سفت کردن مهره قفل کننده، فشار بیش از حد به سیستم وارد نکنید، در انتها دوباره کاتالوگ و دفترچه راهنمای نصب را بخوانید و مطمئن شوید که به درستی شیر برقی را نصب کردید. قطعه بوبین را بر روی شفت سلونوئید شیر برقی پیاده سازی کنید، باید بدانید که به هیچ عنوان نباید قطعه بوبین را که بر روی شیر برقی نصب شده به منبع تغذیه برق متصل کنید زیرا ممکن است قطعه بوبین بسوزد و دیگر قابل استفاده نباشد در ادامه مهره قفل کن بوبین را محکم چفت کنید تا این قطعه دچار لرزش و چرخش نشود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد هیدرولیک قاسمی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید