اکران در شبکه نمایش خانگی برای فیلم‌های متوسط خوب است

[ad_1]

یک تهیه‌کننده سینما معتقد است: اگر نمایش‌ فیلم‌های سینمایی جدید در شبکه نمایش خانگی و سامانه‌های وی‌اودی، با مدیریت و برنامه‌ریزی درست باشد حتی پس از بازگشایی سینماها نیز می‌تواند کارکرد مناسبی داشته باشد چرا که این اقدام برای فیلم‌های متوسط که ممکن است در سینماها چندان مخاطبی نداشته باشند اتفاق خوبی است.

سیدجمال ساداتیان درباره حمایت ۲۰درصدی سازمان سینمای از عرضه فیلم‌ها در شبکه نمایش خانگی به ایسنا گفت: درصدی که سازمان سینمایی به عنوان حمایت مالی برای فیلم‌های سینمایی متقاضی عرضه در شبکه نمایش خانگی درنظر گرفته، خوب است، اما برای فیلم‌هایی که مخاطب زیادی می‌توانند داشته باشند پاسخگو نخواهد بود.

او ادامه داد: به نظرم این طرح بیشتر برای فیلم‌هایی که در جذب مخاطب و رونق گیشه در زمان اکران موفق نیستند، طرح خوبی است، اما برای فیلم‌های تجاری و آن‌هایی که در زمان اکران مخاطب عام دارند مناسب نیست، به دلیل این‌که هزینه زیادی برای تهیه آن‌ها صرف شده است و این روش موجب ضرر آن‌ها می‌شود و آسیبش در تولیدات سینمایی سال بعد نیز اثر می‌گذارد، پس ضروری است که به درستی مدیریت شود.

تهیه‌کننده «متری شیش و نیم» همچنین گفت: هر سال حدود یکصد فیلم تولید می‌شود و طبیعی است که همه این تعداد در گیشه برای فروش و جذب مخاطب موفق نخواهند بود، بنابراین شبکه نمایش خانگی بستر مناسبی برای آن‌ها خواهد بود.

ساداتیان خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی اجرای چنین طرح‌هایی برای برخی آثار سینمایی خوب است، اما باید توجه داشت که با برنامه‌ریزی و مدیریت می‌توانیم این روند را حتی برای زمانی که سینماها باز شدند، برای فیلم‌های متوسط به پایین ادامه دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید