انواع لوله پلیکا در سایز ۲۰ الی ۴۰۰

لوله و اتصالات متینی تولیدکننده و تامین کننده لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن تک جداره و کاروگیت پنج لایه نیو پایپ تک لایه پخش نوار تیپ نوار آبیاری و لوازم آبیاری نوار آبیاری 10 و نوار تیپ20 پخش کننده اتصالات پلی اتیلن پی وی سی تک جداره دو جداره با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی در جهت رفع نیاز های داخلی در صنعت آبرسانی ، آب و فاضلاب ، گاز رسانی و آبیاری تحت فشار(قطره ای و بارانی) با شما بوده و هستیم . همچنین لولهpvc فشار قوی قابل استفاده در سیستم کشاورزی بوده و برای آبیاری و آبرسانی صنعتی در ابعاد بزرگ و تحت فشار نیز به کار می رود. شرکت پارس زنده رود پلاست: این شرکت در اصفهان، ۲۵ کیلومتری اردستان قرار دارد. لوله پلیکا از لوله های پرکاربرد در صنعت ساختمان است و بیش از نیمی از پی وی سی تولید شده در این صنعت به کار می رود.

لوله پلیکا سایز 500 لوله پلیکا در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک از انواع این محصول کاربرد های مختص به خود را دارند و در زمینه های مختلفی استفاده می شوند. در این فروشگاه اینترنتی، شما این امکان را دارید تا به سادگی و با یک جستجوی ساده، انواع مختلف محصولات لوله پلیکا در ابعاد، اندازه ها و سایز های مختلف را مورد بررسی قرار داده و سپس به راحتی خرید مورد نظر خود را انجام دهید. همین طور نصب ساده ای که این دسته از لوله ها دارند. همان طور که گفته شد، لوله فشار قوی پلیکا در ابعاد متنوعی برای مصارف مختلف تولید و عرضه می شود. لوله pvc فشار قوی در ابعاد مختلف و متنوع و فشار کاری شش الی بیست و پنج طبق درخواست کارفرما، قابل تولید https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ و عرضه است. این محصول در دنیا توسط سه فرآیند تزریقی، قالب گیری و اکستروژن به شکل نهایی می رسد.نکته قابل توجه این است در ساختار لوله پلیکا بیشترین مقدار PVC اکسترود شده به کار رفته است.بیشترین موارد استفاده ی لوله پلیکا در سراسر دنیا برای استفاده ی آب و فاضلاب در سراسر دنیا است علت این محبوبیت خاصیت ضد نشتی همچنین با داشتن بالاترین خواص فنی مکانیکی همسو با نیاز های اقتصادی یک موقعیت مناسب را فراهم می کند.سایز لوله های پلیکا در انواع لوله پلیکا معمولی ,لوله پلیکا نیمه قوی و لوله پلیکا فشار قوی جهت مصارف ساختمانی و فاضلابی ، برقی قابل عرضه میباشد.

نمایندگی لوله و اتصالات آذین گیتی پسند اصفهان در محله فاز یک مهرشهر کرج و در بلوار شهرداری،خیابان صدویازده واقع شده است. علاوه بر صنعت در بخش کشاورزی در ابعاد وسیع نیز لوله های پی وی سی فشار قوی برای آبرسانی و آبیاری مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها باید طبق استاندارد ملی ایزان ساخته شوند تا از نظر مقاومت و کیفیت مورد بررسی قرار گیرند.البته از این لوله ها برای آبیاری و آبرسانی فشار بالا نیز استفاده کرد. تا از کیفیت مورد قبول برای مصارف شهری، سیستم های تصفیه آب، آبرسانی با فشار قوی، سیستم فاضلاب و… این کابل ها که معمولا کابل عبور جریان برق هستند فشار قوی بوده و لوله های پی وی سی با محافظت از آن ها امنیت بیشتری را ایجاد می کنند. این لوله ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که البته این لوله ها برای لوله کشی فاضلاب نیز مورد استفاده قرار میگیرند که به آن لوله یو پی وی سی (upvc)نیز گفته میشود.

لوله پلیکا 160 این لوله طوری طراحی شده است که در برابر فشار ها و ضرباط بیرونی مقاوم میباشد و هرگز پوسیده نمیشود و ترک نمیخورد. برای متصل کردن بخش های مختلف لوله فشار قوی پلیکا احتیاجی به داغ شدن مقاطع اتصال نبوده و به راحتی و با سرعت بخش های لوله به یکدیگر متصل می شوند. این لوله های به دلیل ویژگی های فنی و مکانیکی منحصر به فردی که دارند، از نقطه نظر اقتصادی و محیطی بسیارمناسب و به صرفه هستند. این جنس از لوله ها به دلیل مزیت های بیشمار خود همچون عدم تاثیرگذاری منفی بر روی طعم و بوی آب و همچنین سرعت بالایی که در نصب دارند، مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته اند. سایز لوله های پی وی سی معمولا از ۵۰ میلی متر تا ۴۰۰ میلی متر متغیر است و با توجه به مصارف شهری، کشاورزی، صنعتی، خانگی و…

دیدگاهتان را بنویسید