انواع لوله و کابل برق ساختمان – خدمت از ما

مقاومت شیمیایی بالا ، مقاومت سایش بسیارعالی ، طول عمر مطلوب ، بهداشتی و غیر سمی بودن ، فساد ناپذیری ، قابلیت حمل و نقل و جابجایی آسان ، تنوع در سایز ، مقاومت بسیار عالی در برابر زلزله ، انعطاف پذیری بسیار عالی ، مصون از زنگ زدگی ، زبری بسیار کم ، قابلیت جوش پلاستیک ، عایق صوتی و حرارتی ، عایق الکتریکی ، مقاومت در برابر اشعه uv ، هزینه بسیار کم راه اندازی. فلز مس، یک عنصر شیمیایی با عدد اتمی 29 است که ویژگیهایی مثل انعطافپذیری، رسانایی حرارتی و الکتریکی بسیار بالا دارد و رنگ آن تقریبا قرمز رنگ است.

سایز لوله: این مشخصه در واقع قطر واقعی لوله است که از قطر اسمی آن بیشتر است. عموماً در سایز های بزرگ ساخته می شود . این نوع لوله ها در فاضلاب های صنعتی و خانگی کاربرد دارد همچنین می توان از آنها در پروژه های بزرگ فاضلاب شهری نیز استفاده نمود. آشنایی با انواع لوله برق ساختمان مساوی با یافتن تجهیزاتی برای بالا بردن ایمنی سیم کشی ساختمان در مواقع خاص است. امیدواریم از مقاله انواع لوله کشی فاضلاب ساختمان استفاده لازم را برده باشید. در این میان دو روش دوم و چهارم بیشترین کاربرد را داشته و معمولتر هستند.

از این لوله ها بیشتر در شبکه های فاضلاب استفاده می شود. برای انتقال سیالات و فاضلاب در شرایط ثقلی و فشار پایین مورد استفاده قرار می گیرد . در سیستم های آب و فاضلاب و شبکه توزیع آنها از روش But fusion یا جوش لب به لب استفاده می شود که در صورتی که به درستی انجام شود بهترین روش اتصال در لوله های پلی اتیلن است .

مدت هاست که از لوله های چدنی به عنوان لوله های تحت فشار برای مواردی همچون سیستم های توزیع آب شهری و انتقال آب ، گاز و فاضلاب استفاده بازرگانی لوله بدون درز می شود. استفاده از این لوله در شبکه های انتقال و توزیع آب نسبت به سایر موارد بیشتر است. این روش دارای استحکام بالا در برابر رانش و زلزله است . لوله های pvc در برابر حرارت زیاد فرم و استحکام خود را از دست می دهند. مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت شیمیایی بالا ، مدول الاستیسیته بالا و انعطاف پذیری ، استحکام کششی بلند مدت ، وزن سبک ، اتصالات آب بند ، مقاومت در برابر سایش و خراش ، مقدار زبری پایین ، مقاومت در برابر شعله ، قیمت مناسب.

دیدگاهتان را بنویسید