انتقاد شدید نماینده بافت، رابر و ارزوئیه از معطل ماندن ۱۸ ساله برخی پروژه‌های این سه شهرستان

[ad_1]

ایسنا/کرمان نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در خانه ملت از معطل ماندن ۱۸ ساله برحی پروژه‌های این سه شهرستان انتقاد کرد.

“صمداله محمدی” عصر امروز ۲۱ تیرماه در جلسه بررسی مسایل شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه گفت: در ارتباط با پروژه‌های شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه نگرانی و دغدغه‌ای داریم به‌ طوری‌که عملیات اجرایی برخی از پروژه‌های این شهرستان‌ها ۱۸ سال آغاز شده که اکثر آنها نیمه تمام و رها شده‌اند که این به تلف شدن بیت‌المال منجر شده است.

وی ادامه داد: پروژه احداث باند دوم محور “بافت- کرمان – دیهوک” و “ارزوئیه – حاجی آباد” از کرمان به سمت بافت کمترین تخصیث اعتبار را داشته و از پروژه احداث محور بافت به ارزوئیه ۸ سال می‌گذرد که تاکنون ۲.۵ کیلومتر آن اجرا شده است.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی افزود: پروژه رابر به کرمان بخش خصوصی معدن درآلو مساعدتی برای اجرای آن داشته است که اگر این موضوع تسهیل شود بسیاری از تبعات اجتماعی آن برطرف می‌شود.

وی برلزوم اصلاح طرح‌های هادی و مسکن سه شهرستان حوزه انتخابیه خود تاکید کرد و افزود: محیط زیست براساس مسئولیتشان برای حفظ محیط زیست باعث ایجاد تنگناهای برای مردم شده است که مقداری باید مساعدت کنند.

محمدی با درخواست به زمین زدن کلنگ احداث مسیر “ارزوئیه – وکیل‌آباد”، اظهار کرد: با احداث این مسیر مقداری از مشکلات این منطقه برطرف خواهد شد زیرا کشاورزی در این مسیر زیاد است لذا ترافیک آن نسبت به مسیر “ارزوئیه – بافت” بیشتر است

انتهای پیام

[ad_2]

Source linkLeave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *