انتخاب خبر خوان

[ad_1]

وجود دارد صدها نفر از newsreaders امروز در دسترس است. اینکه آیا یا نه شما باید از این ابزار برای کسب و کار و یا اهداف شخصی شما باید چیزی را انتخاب کنید که کاملا با این نسخهها کار برای شما. در اینجا برخی از عوامل در نظر گرفتن در انتخاب خبر خوان:

1. هزینه: های مختلف وجود دارد, اخبار, خوانندگان آنلاین و دسکتاپ فرمت هایی که رایگان هستند. نسخه پرداخت می شود عمدتا مورد استفاده برای اهداف کسب و کار. اگر شما می خواهید یک ابزار پیشرفته برای سازماندهی و خواندن مطالب و سپس شاید شما باید برای پرداخت news reader.

2. امکانات: آیا شما نیاز به یک ابزار است که اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری محتوای شما باید سرپرستی خود را در صفحات شبکه های اجتماعی? شما نیاز به یک سخنگو کردن با یک اجتماعی ابزار مدیریت است. اگر شما نیاز به چیزی است که به سادگی سازماندهی محتوا و تولید سفارشی خوراک RSS شما نیاز به یک ابزار پیشرفته برای که. سفارشی RSS generator همچنین به شما اجازه می دهد همکاری و repurpose مقالات خود را برای استفاده در آینده.

3. قابلیت استفاده: شما باید انتخاب کنید یک خواننده خوراک است که آسان برای استفاده. شما باید قادر به حرکت از طریق آن برگه ها و عملکردهای منو به راحتی و رابط کاربری باید تمیز و سازمان یافته است.

4. امنیت و حریم خصوصی را انتخاب کنید: اخبار خواندن ابزاری است که امن است و چیزی است که نمی خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را به دیگران است.

5. تطبیق پذیری: این مهم است که شما آر اس اس ابزار باید به عنوان متنوع به عنوان امکان پذیر است. چیزی را انتخاب کنید که به شما امکان به اشتراک گذاری محتوای شما سرپرستی به راحتی در سراسر پلت فرم های مختلف. همچنین انتخاب یک ابزار است که قادر به جستجوی مطالب بر اساس کلمات کلیدی هشتگهای پادکست ها و دیگر اشکال رسانه های آنلاین. آن را باید شامل عکس های, صوتی و تصویری در نتایج جستجوی خود را.

انواع اخبار خوانندگان:

  • آنلاین: حتی اگر گوگل ریدر محبوب ترین سخنگو قطع شد در سال 2013 هنوز هم وجود دارد تعدادی از گزینه های خوب در وب سایت اگر شما می خواهید به سازماندهی خود را از آر اس اس خوردها.
  • Desktop: استفاده از با استفاده از یک دسکتاپ-نوع RSS ژنراتور است که در آن بارهای سریع تر اطلاعات شما جمع آوری شده است فورا در دسترس است و آن را بیشتر سفارشی.
  • سفارشی: برخی از ویژگی های پرداخت aggregators باید این گزینه به تواند سفارشی با توجه به نیازهای شما. شما می توانید انتخاب کنید یک خبر خوان است که قادر به تولید سفارشی RSS است که می تواند توزیع شده در خود نرم افزار تلفن همراه سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی.

در نتیجه شما باید قادر به انتخاب یک خبر خوان که لباس شخصی و حرفه ای خود نیاز دارد. شما می توانید بین گزینه های رایگان و پرداخت به عنوان طولانی به عنوان آن را برای شما.

[ad_2]

Source by Christopher K Haskett

دیدگاهتان را بنویسید