افتتاح پروژه‌های راه‌سازی دزفول و شوش

[ad_1]

ایسنا/خوزستان پروژه‌های راه‌سازی شهرستان های دزفول و شوش با حضور استاندار خوزستان همزمان با هفته دولت کلنگ زنی و افتتاح شد.

رضا رضایی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های راه‌سازی در شهرستان های شوش و دزفول گفت: امروز ۶ شهریورماه با حضور استاندار خوزستان و همزمان با هفته دولت سه پروژه راه‌سازی در دزفول کلنگ زنی و یک پروژه نیز در شهرستان شوش افتتاح شد.

وی افزود: پروژه احداث باند دوم جاده دزفول به شوشتر به طول ۲۶ کیلومتر و با اعتبار ۹۰ میلیارد تومان و پروژه تعریض، بهسازی و روکش آسفالت چهارراه آوج به میانرود در دزفول با اعتبار بیش از ۱۲ میلیارد تومان از طرح هایی است که امروز کلنگ زنی شد. این پروژه در مدت زمان ۱۸ ماه و بر اساس تامین اعتبار اجرایی می شود و زیر بار ترافیکی می رود.

رضایی گفت: عملیات اجرایی احداث باند دوم صفی آباد – میانرود در شهرستان دزفول نیز آغاز شد. طول این پروژه ٧ کیلومتر است و با اعتبار ١٤ میلیارد تومان و براساس برنامه زمان بندی شده اجرایی خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: امروز همچنین با حضور استاندار خوزستان پل زعن و آبنمای فتح المبین شوش با هدف تسهیل تردد، روان سازی ترافیک و کاهش سوانح جاده ای در این منطقه افتتاح شد. این پل به طول ۶۰ متر و دارای دو دهانه ۳۰ متری است و برای احداث آن بیش از ۱‌.۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: روز گذشته نیز عملیات اجرایی احداث باند دوم ورودی شادگان به طول ۱.۵ کیلومتر و با اعتبار ۶ میلیارد تومان آغاز شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید