افتتاح تالار بزرگ شهر کرمان تا پایان سال جاری

[ad_1]

ایسنا/کرمان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان از افتتاح تالار بزرگ شهر کرمان تا پایان سال جاری خبر داد.

“محمدرضا علیزاده” شامگاه ۲۹ مردادماه در مراسم اختتامیه جشنواره امید و نشاط گفت: هنرمندان و رسانه های استان کرمان در ایام شیوع کرونا در صحنه حضور فعالی داشتند و ما شاهد تولیدات خوب و موثری از آنها در این ایام بودیم.

وی با بیان این مطلب که جامعه رسانه‌ای در شرایط سخت و بحران حضور فعال دارند، تصریح کرد: رسانه‌ها با تولید آثار در این ایام تلاش می‌کنند در جامعه امید و پویایی را ایجاد کنند و از ابتدای شیوع کرونا در کشور شاهد حضور فعال رسانه‌های استان کرمان بودیم ضمن آنکه در کنار رسانه های استان هنرمندان نیز شروع به تولید آثار خوبی کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به انتشار هزاران آثار خوب درباره کرونا در فضای مجازی عنوان کرد: در این ایام خبرنگاران در کنار کادر درمان بودند و با تولید آثار آموزشی در خصوص نحوه مقابله با کرونا نقش موثری در کنترل این بیماری داشتند و همچنین باتوجه به شیوع کرونا و استرس و نگرانی‌های مردم، هنرمندان ما آثار بسیار خوبی در زمینه ایجاد امید و نشاط جامعه تولید ‌کردند.

وی بیان کرد: این جشنواره اینگونه نبود که اول این جشنواره کلید زده شود و سپس هنرمندان وارد عمل شوند بلکه هنرمندان خیلی پیش از آغاز این جشنواره تولید محتوا کردند و ما برای تقدیر از آنها برنامه‌ها و جشنواره‌های مختلفی را برنامه‌ریزی کردیم که در این راستا در سطح استان شاهد جشنواره‌های مختلفی بودیم و در مرکز استان نیز چند جشنواره با این محوریت برگزار شد.

علیزاده با اشاره به اینکه در این جشنواره از تولیدات فرهنگی و هنری و تولیدات رسانه‌ای تقدیر و تشکر می‌شود، اظهار کرد: در جلسه امروزی که باحضور استاندار کرمان با رییس سازمان و برنامه و بودجه کشور داشتیم اعتبار مورد نیاز برای اتمام تالار مرکزی شهر کرمان مصوب شد و در سال جاری شاهد افتتاح تالار مرکزی ۱۴ هزار متری شهر کرمان خواهیم بود.

 به گزارش ایسنا، “وحید محمدی” معاون سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز در این آئین با اشاره به اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در راستای مقابله و پیشگیری از کرونا، گفت: جامعه رسانه‌ای و هنری استان کرمان در راستای مبارزه با کرونا ویروس بسیج شدند.

 وی ادامه داد: رسانه‌های استان کرمان در زمینه آگاهی بخشی مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی ایفا کردند.

معاون سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به برگزاری جشنواره امید و نشاط اظهار کرد: این جشنواره برای این بود تا رسانه‌ها با شیوه‌های مختلفی برای آگاهی بخشی به مردم به میدان بیایند که خوشبحتانه با استقبال خوب جامعه رسانه‌ای مواجه شد و حتی هنرمندان خارج از استان نیز در این جشنواره شرکت کردند و قریب ۴۰۰ اثر از هنرمندان استان در فضای رسانه‌ای منتشر شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید