است, ساخت لینک, مهم ترین جستجوگرها عامل ؟

[ad_1]

زمینه بهینه سازی موتور جستجو است که همیشه در حال تغییر است. چه کار می کند یک سال برای SEO کار ممکن است سال آینده در تمام, و اگر آن را ممکن است قابل ملاحظه ای کمتر موثر است. که's چرا از آن بسیار مهم به طور مستمر ارزیابی فعلی خود را تاکتیک در جستجوگرها برای دیدن آنچه که باقی می ماند معتبر و موثر و کارآمد است. با توجه به این سوال این است که اگر ساختمان پیوند رسما به عنوان مهم ترین عامل در رتبه بندی بسیار در موتورهای جستجو.

ساخت لینک برای رتبه صفحه

رتبه صفحه رسمی مدت برای شهرت و اعتبار است که وب سایت خود را دریافت از گوگل الگوریتم. سایر موتورهای جستجوی عمده مانند بینگ و یاهو! مشابه رتبه بندی روش اگر چه نه به عنوان برجسته یا جا به عنوان رتبه صفحه از گوگل است.

وب سایت شما's رتبه صفحه است که به طور کامل برگرفته از کمیت و کیفیت لینک های ورودی که منجر به صفحات وب خود را. بالاتر سایت شما's رتبه صفحه بالاتر شما خواهد شد به طور کلی به نظر می رسد در نتایج نمایش داده. بنابراین پیوند ساختمان تبدیل به یکی از داغترین موضوعات در زمینه بهینه سازی موتور جستجو بیش از چند سال گذشته.

تمام ساختمان پیوند است برابر نیست

در حالی که ساختمان پیوند است که یک استراتژی بزرگ برای افزایش سایت شما's شهرت و در نتیجه جایگاه خود را در موتورهای جستجو آن را باید به ذکر است که تمام لینک ها با هم برابر هستند. این تکنیک های کلاه سیاه از مزارع دیگر برگزاری هر وزن و حتی محاکمه و درست تبادل لینک است که بسیاری از وب سایت در شرکت شده اند بی ارزش.

علاوه بر این تکنیک های مانند وبلاگ اظهار نظر و فروم ارسال دیگر نقش زیادی در وب سایت شما's رتبه صفحه. بهترین لینک های که شما می توانید برای دریافت خود را به وب سایت های ناخواسته یکی از راه های پیوند بسیار از سایت های معتبر داخل صنعت شما و یا تو رفتگی در دیوار.

استراتژی های چندگانه هنوز هم ضروری

اگر چه ساختمان پیوند به عنوان یکی از ضروری ترین عوامل برای جستجوگرها آن است که نه تنها عامل است که دارای هر وزن. کلمه کلیدی موثر ورود به سن و آرایش خود را به دامنه وب سایت خود را's ساختار لینک های داخلی و بیشتر از همه هنوز هم مهم است در نظر چگونه به شدت رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو.

بنابراین آن's بسیار مهم است که شما همچنان به ترکیب بسیاری از استراتژی های مختلف برای تولید بهترین نتایج. علاوه بر این هرگز فراموش نکنید که تمام لینک های ایجاد شده هستند به همان اندازه و کیفیت لینک های ورودی بی نهایت خواهد شد موثر تر از درجه پایین و یا کلاه سیاه لینک کلیک کنید.

[ad_2]

Source by Muhammad Nauman

دیدگاهتان را بنویسید