استقبال از پرینت آنلاین در دوران شیوع کرونا

[ad_1]

پرینت آنلاین خدمتی نوین در کشور ماست که این روزها با شیوع کرونا مورد استقبال بیشتری از سوی دانشجویان، دانش آموزان و صاحبان کسب وکار قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا بنا به اعلام تاپ کپی، پرینت آنلاین را باید یکی از خدمات قابل انطباق با شرایط امروز جامعه به شمار آورد چرا که گسترش شیوع بیماری کرونا چهره بسیاری از کسب وکارها را تغییر داده و ضمن متوقف کردن تعداد زیادی از فعالیت های اقتصادی، برخی فعالیت‌ها را از حالت سنتی و آفلاین به صورت مدرن و آنلاین درآورده است. در ادامه برخی نکات مهم درباره ضرورت استفاده از خدمات چاپ و نشر آنلاین در ایام  کرونا را مرور می کنیم.

چرا پرینت آنلاین خطر کرونا را کم می‌کند؟

دریافت خدمات پرینت، کپی و سایر خدمات چاپ و نشر به صورت حضوری مستلزم خروج از منزل یا محل کار و تردد در سطح شهر برای رسیدن به واحدهای صنفی و شرکت های ارائه‌دهنده این خدمات است. ناگفته پیداست که بر اساس هشدارهای ستاد ملی مبارزه با کرونا، هر گونه تردد در سطح شهر می‌تواند ریسک ابتلا به بیماری کرونا را افزایش دهد. پرینت آنلاین و دیگر خدمات انتشاراتی وقتی به صورت غیرحضوری و برخط انجام شود، تردد متقاضیان این خدمات در معابر و خیابان‌ها را کاهش داده و خطر ابتلا به کرونا را برای آنها کم می‌کند.

پرینت آنلاین خطر کرونا را برای چه افرادی کم می‌کند؟

بیشترین مخاطبان خدمات چاپ و نشر آنلاین در حال حاضر شرکت ها و صاحبان کسب وکار هستند و طبعا مدیران و فعالان اقتصادی از این خدمت برای کاهش تردد و مواجه مستقیم برای انجام امور انتشاراتی خود بیشترین بهره را می‌برند. این درست که فعالیت‌های اقتصادی اکنون در حالت نیمه تعطیل قرار دارند اما فعالان اقتصادی هوشمندتر از آن هستند که این وضعیت را دائمی تلقی کنند و برای شروع فعالیت خود معطل پایان کامل قرنطینه بمانند. بسیاری از فعالیت‌های توسعه‌ای از جمله چاپ کاتالوگ‌ها و بروشورها و دفترچه‌های معرفی کالا و خدمات و اقلام تبلیغاتی کاغذی … به صورت آنلاین قابل انجام است ضمن آن که از طریق پست می‌توان این اقلام را به دست مشتریان بالقوه رساند. بنابراین پرینت آنلاین و دیگر خدمات چاپ و نشر، برای فعالان اقتصادی که در ایام قرنطینه به فکر گسترش خدمات و معرفی هر چه بهتر خود هستند، اما نمی‌خواهند برای تهیه اقلام انتشاراتی مورد نیاز خود در شهر تردد کند و به صورت حضوری درگیر این کار باشند، بهترین گزینه است.

پرینت آنلاین توسط تاپ کپی به موقع به دست شما می رسد

می‌دانیم که کشور ما اکنون در شرایط ویژه‌ای قرار دارد و در این شرایط، تعطیلی بسیاری از مراکز خدمات از جمله مراکز خدمات چاپ و نشر به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، صورت پذیرفته است. طول این تعطیلی به شدت گرفتن یا کاهش اپیدمی ویروس کرونا بستگی دارد و ممکن است سفارش کاری که شما با پذیرش ریسک تردد در سطح شهر به صورت حضوری در موسساتی که خدمات آنلاین ندارند، ثبت کرده‌اید با تعطیلی این مراکز، انجام نشود. اما مطمئن باشید خدمات چاپ و نشر آنلاین تاپ کپی در هر شرایطی فعال است و هر آنچه از طریق وبسایت تاپ کپی به آدرس topcopy.ir یا اپلیکیشن تاپ کپی – این اپلیکیشن در کافه بازار و گوگل‌پلی قابل دانلود کردن است – سفارش دهید، به موقع به دست شما خواهد رسید.

انتهای رپرتاژ آگهی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید