از ممانعت ورود ۱۰ هزار خودرو تا پلمپ ۵۶ واحد صنفی متخلف در میناب

[ad_1]

ایسنا/هرمزگان معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: ۵۶ واحد صنفی متخلف از ابتدای طرح فاصله گذاری اجتماعی به رغم صدور اخطارهای متعدد در میناب پلمپ و ۱۸۳ باب مراکز صنفی نیز در سطح شهرستان اخطاریه دریافت کرده اند.

محمد احمدی صبح امروز(۱۸ فروردین ماه) در حاشیه بازدید از ایستگاه سلامت در ایست و بازرسی شهید چغازردی میناب در گفت و گو با ایسنا با اشاره به وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این شهرستان، افزود: این طرح با دقت و با کیفیت در ۱۲ ایستگاه سلامت مستقر در مبادی ورودی و خروجی شهرستان میناب در حال اجرا می باشد تا نقش موثری در توقف چرخه انتقال ویروس کرونا داشته باشد.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای این طرح تاکنون ۳هزار و ۹۴۸ دستگاه خودرو در مبادی شهرستان میناب بازگشت داده شده اند، افزود: در مجموع توسط ایستگاه های سلامت و فاصله گذاری اجتماعی از ورود ۱۰ هزار دستگاه خودرو در مبادی ورودی شهرستان میناب ممانعت بعمل آمده است.

فرماندار ویژه میناب اظهار کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۱۱۰ دستگاه خودرو متخلف نیز ۵۰۰ هزار تومان جریمه شده اند.

احمدی خاطرنشان کرد: ۵۶ واحد صنفی متخلف به رغم صدور اخطارهای متعدد در میناب پلمپ و ۱۸۳ باب مراکز صنفی نیز در سطح شهرستان اخطاریه دریافت کرده اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source linkLeave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *