ادامه فعالیت افشین داوری با وجود استعفا/ چرا جایگزین تعیین نمی‌شود؟ 

[ad_1]

با وجود اینکه افشین داوری کاندیدای انتخابات دوومیدانی از مدیرکلی توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه‌ها در وزارت ورزش استعفا داده اما هنوز جایگزینی برایش در نظر گرفته نشده و همچنان در این سمت مشغول فعالیت است.

به گزارش ایسنا، مهدی علی‌نژاد، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرده بود که هر یک از کارمندان وزارت ورزش که قصد شرکت در انتخابات فدراسیون‌ها را دارند باید از سمت خود کناره‌گیری کنند. بر این اساس افشین داوری که مدیرکل توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه‌ها و از کارمندان وزارت ورزش است، در روز پایانی ثبت نام انتخابات دوومیدانی، کاندیدای ریاست فدراسیون شد و اعلام کرد که از سمت خود در وزارت ورزش استعفا داده است.

با این حال داوری همچنان در محل کار خود حاضر می‌شود و با گذشت چندین روز از اعلام استعفایش هنور جایگزینی برای او مشخص نشده است. 

افشین داوری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد استعفای خود از وزارت ورزش بیان کرد: استعفای خود را مکتوب اعلام کردم و پس از آن در انتخابات دوومیدانی ثبت نام کردم. 

او در پاسخ به این سوال که استعفای شما مورد موافقت قرار گرفته است؟ بیان کرد: قطعا مورد موافقت قرار می‌گیرد. این موضوع باید روال خود را طی کند و با مسئولان امر صحبت کنید اما وظیفه من این بوده که استعفا بدهم چون آفای علی‌نژاد به عنوان مدیر بالادستی من هم بر این نکته تاکید داشت.

داوری در مورد حضور در محل کار خود گفت: تا کسی را معرفی کنند در محل کارم هستم و نمی‌شود پستم را ترک کنم. 

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید