اخبار تا زمانی که شما قی

[ad_1]

من گوش دادن به بیش از حد اخبار. من احساس می کنم اگر من نمی من دست دوم, آینده, پخش كردن, سونامی در آمدن شهاب سنگ در حال ذوب شدن آب از یخچال های طبیعی خورشیدی شعله ور شدن است که ممکن است سرخ من, بیگانه تهاجم یا حمله تروریستی که وعده داده شده برای چهار سال گذشته. از آنجا که من نمی خواهید به دست این چیزهایی که من گوش دادن به بیش از حد اخبار.

Beause من گوش دادن به بیش از حد اخبار, من می دانم که راه بیش از حد در مورد beheadinigs و گلوله بدن سوراخ سوراخ. من می دانم که راه بیش از حد در مورد ماشین بمب و قطعات بدن دروغ گفتن در اطراف. چند روز پیش آنها در بر داشت یک چند ده سر در جعبه در عراق است. این است که هیچ راهی به جلو در جنگ. من آرزو می کنم من نمی دانم در مورد آن, اما من انجام دهد. این باعث می شود من تعجب می کنم که بقیه از آنها رفت. من فقط می دانم این مسائل چرا که من تماشا و گوش دادن به بیش از حد اخبار.

من می دانم که بیش از حد بسیاری از رفو نظرات در مورد چیزهای بیش از حد. من استفاده می شود به گوش دادن به Limbaugh, اما من فکر نمی کنم او معتقد است خود را گاهی اوقات و o’reilly فقط راه بیش از حد عصبانی هوشمند assed و سرکوب برای سلیقه من, اما من می دانم که در مورد این بچه ها چون من گوش دادن به بیش از حد اخبار. من از شنیدن چند چیز…در اخبار مربوط به زندگی شخصی خود و این که خیلی باحال بود به دانستن آنها نیست به عنوان صالح به عنوان آنها می خواهم که به من اعتقاد دارند. من یاد گرفتم که در اخبار است. من گوش دادن به بیش از حد شما می دانید. من گوش دادن به هوایی امریکا. در حال حاضر که خیلی newsy دسته اگر تا کنون وجود داشت. من آنها را دوست دارم. آنها ترساندن از جهنم از من, اما من آنها را دوست دارم. آنها می گویند همه چیز در مورد دولت و این دولت است که تمام اخبار دیگر من در مورد آنها باعث می شود من فکر می کنم. آنها من را به احساس می کنید که افکار من در مورد در مورد تمام اخبار دیگر من در مورد حداقل نرمال است. حداقل من اصلا احساس تنهایی در واکنش به اخبار من ادامه راه بیش از حد بسیاری از.

من می دانم که راه بیش از حد در مورد سیاستمداران به ویژه جمهوری خواه آنهایی که عشق عیسی آنقدر برخی از آنها به نظر می رسد به عشق جنگ بیشتر و بیشتر به طوری که او می تواند بازگشت و یا چیزی است که به نظر می رسد. آنها را دوست دارم بیش از حد, اما به نظر می رسد اغلب گرفتار انجام آن را با مردم اشتباه و حتی اشتباه ، اوه اما من آن را بخوانید در اخبار. من خواندن خانم بوش نقل مکان کرد و از وایتهاوس به تازگی به خاطر آقای رئیس جمهور بود goofin در اطراف…خوب دیگران است. وای که خیلی رفو خبر بزرگ. نمی بینم آن را فاکس و یا AOL هر چند شاید از آن خبری نیست و یا شاید در آن است اما نه در اخبار برای توده ها چه کسی می داند ؟ برخی از اخبار به من می گوید من نمی بینم این خبر در اخبار زیرا آنها نمی خواهد آن را اخبار, بنابراین من حدس می زنم ما از دست بدهند. خدای من این خبر حتی به من می گوید که این رئیس جمهور ممکن است حتی نمی تواند رئیس جمهور واقعی و است که بسیاری از مردم تا به حال رای خود را به پایین پرتاب OK دموکراتیک رای دهندگان انجام داد. در حال حاضر خواهد بود که افسرده بود اما به نظر می رسد درست به من. من از شنیدن این درست است, از اخبار دو بار!

از آنجا که از اخبار من می دانم که راه بیش از حد در مورد مدیر عامل که راه بیش از حد از هر کس دیگری خود را غنی سازی. منظور من بسیاری از آنها را انجام دهد. اخبار پر من چقدر کنگره و تکرار را از تا, اما مدیر عامل در حال گرفتن خیلی خوب رفو در آن بیش از حد. من آن را ببینید در اخبار. میلیون دلار جشن تولد, بازنشستگی است که خدا پس از حسادت در حال حاضر او نمی خود را تمام گاو در یک هزار تپه, بعد از همه. که سابق مدیر عامل شرکت کند! و یا حداقل او می تواند. Smirking شمپانزه ها همه به خاطر آنها همیشه به نظر می رسد خیلی متاسفم پس از آنها و به طوری شوکه کرد چرا که آنها soooooo اما من فقط شرط می بندم اگر هیچ کس متوجه آنها نمی شود با عرض پوزش کمی و برخی بیشتر. اما پس از آن حداقل بعد ما می خواهم که بیشتر اخبار. من در اخبار خوانده شده که در آن انرون فقط نمی دست از قدرت آنها گفت: آنها ندارد اما آیا کردم و دیگران بزرگ از افراد در کالیفرنیا در تلاش برای نگه داشتن گرم یا سرد…من فراموش کرده ام که. من نیمه دیوانه. کسانی که بچه ها را به زندان رفت, اما من امیدوارم که ما اصلا در اخبار خوانده شده است که خود را بهترین دوست آقای رئیس جمهور رضایت آنها و یا چیزی در راه خود را درب. من به عنوان خوانده شده در اخبار او می تواند انجام این کار است. این نگرانی من از آنجا که من نیز خواندم که زمانی که رئیس جمهور چپ تگزاس به عنوان فرماندار و خواسته شده بود که پس از پاک کردن تمام آسیب او, او گفت: آن نه خود مشکل. من امیدوارم که من نمی خواند او گفت که دوباره زمانی که او را ترک اتاق در این زمان. من شرط می بندم او می کند. من در اخبار خوانده شده هنگامی که مردم نمی تغییر زیادی در زندگی خود و آنچه که آنها هنوز هم در بیشتر قسمت ها.

چرا من این کار را برای خودم…شما می دانید که خواندن و گوش دادن به تمام اخبار و نظرات در مورد این خبر و مردم در این اخبار که اخبار و آرزو اخبار یافت هرگز آنها را ؟ چگونه بسیاری از سران در جعبه من واقعا می خواهید به دانستن در مورد و یا له انسان در زلزله? باید بگویم من نگران هستم که اگر من نمی نگه دارید تا با اخبار من را از دست ندهید این واقعا یکی از بزرگ هر آنچه که ممکن است. من سعی کردم یک بار به سازمان دیده بان و یا گوش دادن به اخبار یا نظرات پسر بزرگ باید در مورد آن, اما آن کار نمی کند. من رو عصبی نمی دانستند آنچه که من از دست رفته بود. من در اخبار خوانده شده هنگامی که آنها می خواهند ما را عصبی می شود در مورد اخبار به دلیل ترس باعث می شود یک عامل خوب در کنترل ما و تغییر تمام قوانین بنابراین ما لازم نیست که همان آزادی ما تا به حال قبل از آنها ساخته شده و ما از ترس. خدای من, من نمی تواند برنده با این اخبار چیزی! در حال حاضر من حتی به عنوان خوانده شده اخبار در مورد به همین دلیل اخبار راه است!

من به عنوان خوانده شده هنگامی که آنچه من فکر کردم خبر بود واقعا. آن را بیشتر شبیه به یک دولت تبلیغات که ساخته شده بود به مانند اخبار. اما آنها گرفتار شدم. من تو را دیدم که در اخبار.

خوب, من حدس می زنم آن, اخبار, اخبار, اخبار, تا زمانی که ما قی یا حداقل تا زمانی که عیسی مسیح می آید و خاموش کردن پرس و باعث می شود همه ما رفتن به کلیسای دیگری را انتخاب بنابراین ما می تواند شاد باشد. من به عنوان خوانده شده که در آن پس از آن ما می خواهم برای رفتن با کتاب مقدس قوانین و سنگ ما باغی کودکان و زنان بودند که شیطان و عشر به انتخاب رهبران از خدا. این امر می تواند مانند عیسی زمین اما برای خود ما و مردم و whoremongers اما جنگ طلبان, (چه یک دلال?) را کشته و ما تنها می تواند دیده بان مسائل مانند اوکلاهما و نمو می یابد نوح…و و و..آه هرگز از ذهن من در مورد جذبه در اخبار و من امیدوار هستم که حداقل دریافت خواهد کرد که این مردم را از اینجا, بنابراین ما می تواند در رفع مسائل آنها را شکست. من موجب ترس خودم دوباره با چیزهای من در اخبار خوانده شده. من تنفس سخت دوباره..من باید نگاهی به پیاده روی. خدای من, من امیدوارم که اگر من دمیده شده و یا با گاز کشته توسط برخی تروریستی حالی که راه رفتن آنها حداقل نام من حق است. من در ادامه این خبر که در آنها مخلوط کردن دو قربانیان حوادث…doh…ببینید منظورم چیست!

[ad_2]

Source by Dennis Diehl

دیدگاهتان را بنویسید