احساس اضطراب? سپس 'ساعت' اخبار!

[ad_1]

سیستم عصبی انسان هنوز't تغییر بسیار بیش از گذشته میلیون سال است. هدف آن است که برای امن نگه داشتن ما و کمک به ما برای زنده ماندن; این بدان معناست که به دنبال تهدید و خطرات احتمالی که ممکن است منجر به مرگ ما و یا باعث می شود ما آسیب برساند. به طور طبیعی مانند حیوانات دیگر این 'alert' سیستم عصبی بسیار مهم است برای بقای ما و ما را نگه می دارد اسکن به صورت بالقوه در خطر است.

انسان توسعه یافته شناختی توانایی استفاده از کلمات و زبان و تجزیه و تحلیل برای درک و برقراری ارتباط خطر ابتلا به یکدیگر موثر است. انسان می تواند در انتقال این پیام ها مورد تهدید یا خطر با قانع کننده و سرشار از احساسی مطالب برجسته خود را در ارتباط و اهمیت است. برتر این توانایی های فکری اجازه داده است که انسان رستگار و زنده ماندن با سازماندهی جوامع و دستیابی به وظایف اجتماعی همکاری و حل مشکل.

در حالی که زندگی در گروه های قبیله ای و جوامع کوچک اجداد ما با تکیه بر این توانایی برقراری ارتباط هشدارها و خطرات به اعضای قبیله یا جامعه. خطر در waterhole سمی, انواع توت ها, یک کمین درنده و یا یک مهاجم قبیله بودند تمام خطرات است که مطرح فوری و مربوط تهدید برای هر عضو از این قبیله. سیستم عصبی ما این است که در ابتدا برای هشدار به چنین فوری هشدار به خصوص زمانی که هيجان بالا در حال حاضر برای انتقال اضطرار. کسانی که موفق به حضور در خواهد در صورت خطر و تهدید برای بقای خود.

رهبران جامعه در طول تاریخ منتشر مربوطه و اطلاعات مهم برای بقا – شهر جارچی و شبان در کلیساها شد اعتماد 'اخبار' حامل ارائه اطلاعات در مورد جامعه بیماری و مرگ مانند طاعون. انسان ها آموخته اند به توجه در هنگام اعلام ساخته شده است و سیستم عصبی ما هستند ابتدا به انجام این کار!

عصر جدید

بسیاری را در جهان پس از اختراع تلویزیون و تلفن و کامپیوتر. جهان است و نه محدود به مرزهای جغرافیایی و قبیله ای کلمه از دهان در ارتباط است. هزاره در جهان امکانات گسترده رسانه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار با 24 ساعت پخش اخبار, اخبار به روز رسانی به هر دستگاه, اخبار, از هر گوشه ای از جهان, صبحانه, اخبار صبح, اخبار, ظهر, اخبار, بعد از ظهر, اخبار اولیه اخبار شب آخر, شب, اخبار و حتی به روز رسانی اخبار بین, اخبار!

اگر شما احساس ضعف فقط با خواندن آن's آشکار آنچه در محتوای واقعی همه این اخبار در حال انجام است به سیستم عصبی ما. جسمی انگیختگی و استرس باعث می شوند توسط سیستم عصبی ما's پاسخ به اطلاعیه ها و اخبار می رود که مستقیم به ما اولیه نیاز به زنده ماندن و نه لزوما به دلیل وجود واقعی است و در حال حاضر تهدید برای امنیت ما.

درک علمی از این می تواند به ما کمک کند ما را مدیریت پاسخ به the world's وقایع و تصمیم گیری در مورد حفاظت از سیستم عصبی ما.

ما هولناک با اطلاعیه ها و اطلاعات است که نه مربوط و نه یک تهدید فوری برای آمریکا به صورت جداگانه. در انجام کار خود را به خوبی سیستم عصبی گناه اجلاس به پیام های بی ربط باور تمام اخبار مربوطه بايد باشد و نیاز به توجه فوری است. در واقع در واکنش به اطلاعات مربوط به پنج خودرو pile-up در یک یخی بزرگراه در طرف دیگر از جهان است هیچ فوری بقا به نفع ما است.

در حالی که گسترده تر درس می تواند آموخته از اطلاعات کلی این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد و منتقل و در بیشتر در نظر گرفته و کمتر دراماتیک راه هایی برای بهبود جامعه ما و ما را امن نگه دارید. راه که در آن این اطلاعات است منتقل و در اخبار بسیار بیشتر احتمال دارد به ماشه غیر ضروری و غیر ارادی استرس پاسخ.

نکاتی برای مراقبت از خود در این جهان از کوره در رفته, اخبار

  1. محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به تمام اخبار رسانه ها – تلویزیون و رادیو و روزنامه ها و رسانه های اجتماعی.
  2. محدود کردن تعدادی از سازمان های خبری شما به دنبال در رسانه های اجتماعی و اطلاعیه ها را دریافت خواهید کرد.
  3. مشاهده و آرام پاسخ خود را زمانی که شما می شنوید ' اخبار موسیقی,' یا 'اخبار' جلوه های صوتی.
  4. نگه داشتن چشم در چگونه بسیاری از داستان های در حال تغذیه به شما در طول روز خود را در دستگاه های الکترونیکی در حالی که شما در حال تلاش برای تمرکز بر کار اجتماعی و یا دیگر معنی دار وظایف.
  5. سعی کنید برای گوش دادن به کمتر از کرات و چشمگیر نسخه از اخبار است.
  6. دنبال اخبار محلی است که به احتمال زیاد بیشتر مربوط به زندگی روزانه خود را.
  7. آگاه تر از محتوای احساسی از برنامه های شما را تماشا و تاثیر آنها بر خلق و خوی خود را در سیستم عصبی و تفکر است. آن را احساس بیشتر شبیه به اطلاعات مربوطه منتقل و با آرامش و در واقع یا آن را احساس بیشتر به کرات چشمگیر و بی ربط به فوری خود را ،

[ad_2]

Source by Cherie Dalton

دیدگاهتان را بنویسید