اجلاس فدراسیون جهانی کوه‌نوردی آنلاین برگزار می‌شود

[ad_1]

اجلاس عمومی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی که به مدت ۹۰ سال است پیگیری می‌شود قرار است امسال به دلیل شیوع کرونا برای اولین‌بار به صورت آنلاین برگزار شود.

به گزارش ایسنا، پس از شیوع کرونا و تعویق اکثر فعالیت‌های ورزشی شاهدیم که بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها در فدراسیون‌های جهانی به صورت آنلاین و مجازی گرفته می‌شود. فدراسیون جهانی کوه‌نوردی هم از این قاعده مستثنی نبود و به تازگی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امسال اجلاس سالانه این فدراسیون به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

ابتدا قرار بود که این اجلاس  در ۲۴ اکتبر(سوم آبان ماه) در آنتالیا ترکیه توسط فدراسیون کوه‌نوردی ترکیه برگزار شود اما اکنون با توجه به شیوع کرونا قرار شد این اجلاس به صورت مجازی پیگیری شود. هم‌چنین اگر در این اجلاس نیاز به رای گیری باشد قرار است  مراحل رای‌گیری به‌صورت آنلاین صورت بپذیرد.

رییس فدراسیون جهانی کوه‌نوردی بیان کرد که پس از ۹۰ سال برگزاری این مجامع قرار است امسال این مجمع برای اولین‌بار به صورت آنلاین برگزار شود. او هم‌چنین تاکید دارد که یکی از محاسن برگزاری جلسات به صورت آنلاین مشارکت و حضور تعداد بیش‌تری از اعضا در این مجمع است.

 گفتی است دور دوم ریاست چهار ساله رییس فدراسیون جهانی کوه‌نوردی آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید و با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که توسط فدراسیون جهانی کوه‌نوردی صورت گرفته قرار است مجمع آبان ماه این فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *