اجزای ضروری از بهینه سازی موتور جستجو

[ad_1]

به منظور انجام کامل بهینه سازی موتور جستجو شما باید به دنبال برخی از مراحل مهم برای بدست آوردن بهترین نتیجه. زیر ضروری ترین اجزای موتور جستجو بهینه سازی:

1: در صفحه بهینه سازی: در صفحه بهینه سازی با اشاره به روند ساخت وب سایت خود را صفحه اول قادر توسط عنکبوت موتور جستجو. این شامل تعدادی از فرآیندهای در آن است. زیر مولفه های اصلی بر روی صفحه بهینه سازی:

 • تگ عنوان: آن را باید عمدتا به عنوان صفحه وب خود را.
 • توضیحات متا برچسب: خلاصه توصیف محتوا/خدمات/محصول از یک صفحه وب است.
 • کلمات کلیدی متا تگ: تمام کلمات کلیدی مهم ذکر شده در این متا تگ.
 • Alt Tag: از آنجا که موتور جستجو عنکبوت نمی شناسد تصاویر پس به توصیف تصویر یا آنچه در تصویر است که در واقع در مورد تگ Alt استفاده شده است. آن است که یک جایگزین برای تصاویر در برخی از مرورگرهای اگر تصویر قابل رویت نیست جایگزین برچسب می گوید در مورد حضور که در تصویر.
 • لنگر متن: عناوین و یا کلمات هستند که مهم و مورد استفاده در یک صفحه وب مرتبط خود را برای رفتن به صفحه مربوطه در حال متن لنگر. لنگر متون مهم ترین متن و وزن به شدت توسط موتور جستجو عنکبوت اگر به درستی استفاده می شود.
 • عنوان لینک: برای دادن یک شرح کوتاه به یک لینک استفاده می شود. زمانی که ما با قرار دادن موس بر روی لینک آن قابل مشاهده می شود.
 • بهینه سازی محتوا: این مهم ترین عنصر هر صفحه وب. املا و دستور زبان بررسی می شوند. کلمات کلیدی درج شده در ذهن نگه داشتن به دنبال محتوا و نه کلمه کلیدی پر شده است. باید محتوای منحصر به فرد و آموزنده است.

2: Off Page Optimization: خارج از صفحه بهینه سازی در خدمت بیش از 75 درصد از بهینه سازی موتور جستجو. آن را تقریبا به حرکت در اطراف پیوند پیوند و ارتباط است. هر کاری که در خارج از صفحه بهینه سازی به لینک در بازگشت که مهم ترین عامل در جستجوگرها. زیر جزء اصلی off-page بهینه سازی سایت:

 • راهنمای ارسال مقاله: این ساده ترین راه برای ساخت وب سایت خود را محبوب در وب است. با ارسال یک سایت به دایرکتوری ها شما فقط مطمئن شوید که برای نشان دادن حضور خود را به عنکبوت موتور جستجو در وب است. وجود دارد تنها چند دایرکتوری که در آن مردم برای پیدا کردن چیزی; “فهرست موزیلا”, گوگل, یاهو و غیره. در میان آنها هستند.
 • ساختمان پیوند: یک لینک به سایت شما از برخی از سایت های دیگر نشان می دهد که سایت شما چیزی در آن است که بسیار مفید است برای دیگران. این است آنچه ما تماس بگیرید شهرت. ساختمان لینک ها برای شما ایجاد شهرت برای وب سایت خود را. بیشتر لینک ها به سایت شما بیشتر شهرت سایت خود داشته و از این رو رتبه بندی در SERPs.
 • آزادی مطبوعات: به سرعت انتشار وب سایت خود را در وب سایت این است که یک پلت فرم مفید. فقط به دنیا بگویید که سایت شما است.
 • ارسال مقاله: مقاله دایرکتوری ها مانند بانک های اطلاعات است. اگر شما یک حساب کاربری در آن و سپرده اطلاعات (از نظر مقالات) در آن شما مطمئن شوید که برای دریافت سود (از نظر بک لینک و بازدید از آن است.
 • اجتماعی فیس بوک: آن است که مفید به دست آوردن لینک و شهرت آنلاین توسط شما و دیگر کاربران آنلاین. بیشتر بوک مارک ها به سایت شما محبوب تر شما آنلاین هستند. این می تواند به شما ترافیک و همچنین اگر به نظر می رسد در صفحه اجتماعی فیس بوک وب سایت.
 • وبلاگ نویسی: اگر شما می خواهید بازدید کنندگان خود را به روز با هر گونه تغییرات به وب سایت این بهترین پلت فرم برای شما. شروع یک وبلاگ برای وب سایت شما و بازدید کنندگان خود را به روز رسانی. به اشتراک گذاری ایده های خود را دریافت نظرات پاسخ آنها را بهبود بخشد. وبلاگ ها ویدئو به طور مستقیم در تعامل با بازدید کنندگان وب سایت شما.

وجود دارد بیشتر در بهینه سازی است که می تواند انجام شود در بهینه سازی موتور جستجو, اما من فقط ذکر اجزای ضروری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید