اجرای طرح ضیافت همدلی در خراسان جنوبی/ 2500 بسته مواد غذایی بین نیازمندان توزیع می‌شود

[ad_1]

ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه امسال به دلیل شیوع کرونا وقف‌های مربوط به اطعام روزه‌داران برگزار نخواهد شد، گفت: طی ماه رمضان ۲۵۰۰ بسته مواد غذایی از محل نیات وقف بین نیازمندان شناسایی شده توزیع خواهد شد.

حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، امروز چهارم اردیبهشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برخی از نیات مرتبط با ماه رمضان در استان توسط واقفان وجود دارد که اجرای آن با تجمعاتی همراه است، که به منظور جلوگیری از شیوع کرونا از اجرای آن صرف نظر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه وقف‌های مربوط به اطعام روزه‌داران و یا جزء‌خوانی به صورت همیشگی برگزار نخواهد شد، تصریح کرد: امسال وقف در مورد اطعام را با تهیه بسته‌های مواد غذایی و توزیع بین نیازمندان اجرایی خواهیم کرد.

وی افزود: در طرح ضیافت همدلی از محل موقوفات و کمک خیرین، بسته‌های غذایی در طول ماه رمضان بین خانواده‌های نیازمندی که از طریق کمیته امداد و استانداری شناسایی شده‌اند، توزیع خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طی ماه رمضان ۲۵۰۰ بسته مواد غذایی از محل نیات وقف بین نیازمندان شناسایی شده توزیع خواهد شد، یادآور شد: این توزیع از امروز آغاز خواهد شد.

بخشی‌ پور تصریح کرد: این بسته‌ها در چهار مرحله در
ابتدای ماه رمضان، میلاد امام حسن مجتبی(ع) ، شبهای قدر و عید سعید فطر توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا، برنامه‌های فرهنگی و معنوی در بقاع متبرکه با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و صداوسیمای استان، با همکاری دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه پاسداران و سازمان فضای مجازی سراج تحت عنوان برنامه کمپین زندگی مؤمنانه اجرا خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی یادآور شد: در این کمپین، برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در قالب فضای مجازی ارائه خواهد شد تا مردم ضمن ماندن در خانه از فضای معنوی ماه مبارک رمضان بهره ببرند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید