[ad_1]

مهم این است که روبات موتور جستجو به درک محتوای وب سایت خود را. اگر آنها قابل خواندن نیست و یا قابل فهم SEO مشکلات شروع برداشت تا. اجازه دهید بحث در مورد ابزار دقیق برای رفع این مطالب تکراری مشکلات.

  1. Siteliner

جستجو و یا لینک اول گوگل را درک نمی تکراری و یا مطالب بی ربط. Siteliner کمک می کند تا برای پیدا کردن لینک های شکسته محتوای تکراری داخلی مطالب تکراری و بیشتر. همه این آسیب می تواند یک وب سایت است. این ابزار کمک می کند تا برای شناسایی و در همان زمان نیز رفع خطوط شکسته یا ارزیابی تا 250 صفحات در هر ماه است. بهترین بخش این است که رنگ های مختلف استفاده شده است به برجسته محتوا کپی شده که باعث می شود آن را آسان برای شناسایی و جایگزین.

  1. سایت SEO تجزیه و تحلیل

این یک ابزار رایگان است که می تواند به شما کمک کند برای بررسی کل سایت. شما می توانید کل سایت تجزیه و تحلیل با یک نمره به تصمیم می گیرید که در آن شما نیاز به کار و افزایش نمره. سایت جستجوگرها ابزار تجزیه و تحلیل نشان می دهد شما در بهینه سازی صفحه وب سایت مبتنی بر رسانه های اجتماعی, ساختار, لینک, محتوا, و بیشتر. شما فقط نیاز به وارد کردن لینک URL به یک تجزیه و تحلیل دقیق گزارش از وب سایت خود را. متا تگ های H دسته, کلمات کلیدی, کیفیت تصویر همه بررسی و گزارش تولید شده است. توصیه ها و پیشنهادات خود را برای پیشرفت می شود از دریافت مقالات در این ابزار است.

  1. Yoast

این ابزار کمک می کند تا در بهینه سازی محتوای صفحه وب خود را قبل از انتشار آن است. شما می توانید پیش نویس این مطالب و بررسی با Yoast تجزیه و تحلیل صفحه. این ابزار ارزیابی اطلاعات بر روی صفحه می دهد و به شما یک گزارش در مورد توضیحات متا کلمات کلیدی و چگالی عنوان تگ alt فلش, خواندن تست لینک های خروجی, ثانیه, برچسب ها, و بیشتر.

  1. SenSEO

Firefox add-on, SenSEO ابزار چک عاملی است حیاتی برای بهینه سازی در صفحه استاندارد و تجزیه و تحلیل اگر سایت شما انجام شده است نقاط مورد نیاز برای مجموعه است که معیار است. از جمله پلاگین ها مهم است که به بررسی صفحات متعدد در یک قاب زمان و همچنین یک تصویر از رقبای سایت.

  1. گوگل DMCA

این ابزار شما را قادر می سازد برای پیدا کردن کپی مطالب در وردپرس وبلاگ است. وقتی کسی کپی مطالب خود یا وبلاگ و outshines نتایج خود را است که در آن درد منطقه است. هنگامی که شما فایل هر گونه شکایت گوگل DMCA آن را پیدا کردن و حذف پست بلافاصله و اگر آن را اضافه شده در استاتیک, سایت, کپی مطالب حذف شده از وب سایت شاخص توسط گوگل است.

  1. URL متعارف

مهم ترین عامل در صفحه جستجوگرها است canonical URL tag. زمانی که کپی از مطالب و یا صفحات ایجاد می شوند که به درستی پیکربندی شده canonical URL tag می توانید مستقیم روبات موتور جستجو به حق نمایه لینک.

  1. 301 Redirect

راه اندازی یک 301 redirect از صفحه های تکراری و لینک کردن آن به صفحه اصلی می توانید از مطالب مشکل را تا حدی و در نتیجه افزایش عملکرد SEO و رتبه بندی موتور جستجو.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *