آیا ساخت لینک در انجمن ها کار می کنند ؟

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از ارائه دهندگان مختلف از “backlink بسته” که در ظاهر بیش از گذشته یا دو سال. این backlink بسته ارائه گام به گام دستورالعمل در مورد نحوه ایجاد لینک به وب سایت خود را با استفاده از انواع مختلف سیستم عامل با یک نسبت در حال ارائه با اضافه کردن یک امضا بر روی خود فروم, مشخصات, که خواهد شد و سپس به عنوان یک مشخصات عمومی.

وجود دارد برخی از چالش ها با اضافه کردن این نوع بک لینک, ما را به آنچه چالش های آن ممکن است در اینجا:

  • لینک ممکن است زمان قابل توجهی یافت می شود. برای مثال در این انجمن می توانید به طور بالقوه میلیون ها نفر از صفحات و در نتیجه لینک شما قرار داده شده اند ممکن است ماه ها یا حتی سال یافت می شود توسط موتورهای جستجو است.
  • این لینک ها ممکن است حذف کنید. شده اند وجود دارد بسیاری از نمونه هایی که در آن مردم قرار داده شده لینک کلیک کنید و سپس آنها را حذف به عنوان صاحب سایت ممکن است تغییر سیاست خود را در راه است که لینک های ممکن قرار داده است. این می تواند بسیار خسته کننده وقتی که شما گرفته اند ساعت های بسیاری برای ساخت لینک کلیک کنید.
  • وجود یک چالش است که آیا پیج رنک حمل از طریق. منظورم این است که اگر صفحه اصلی وب سایت با پیج رنک 8 اما صفحه ای که لینک شما قرار داده شده است در حمل نیست هر پیج رنک آیا این حمل هر گونه سود به سایت شما. راه که در آن من همیشه نظر لینک مسابقه محبوبیت و لینک های بیشتر است که شما بهتر است اما اگر همه آنها از کم و یا صفر پیج رنک سایت ها این است که به عنوان خوب به عنوان عالی رتبه صفحه لینک کلیک کنید. هيات داوران از این من فکر't اعتراف به جواب را می دانم اما با توجه به ارزش است.
  • گاهی اوقات انواع لینک ها ممکن است به عنوان متنوع از این بسته به شما خواهد بود قادر به ایجاد خود را. یک نوک بسیار خوب است که من را به اجرا در کنار لینک بسته است راه اندازی یک هشدار گوگل به مرا هر زمان وجود دارد این است که محتوای جدید منتشر شده است که مربوط به کلمه کلیدی (بازدید کنندگان). سپس این بدان معنی است که من به سرعت قادر به غربال کردن از طریق تمام اطلاعاتی که منتشر شده است و پیدا کردن وبلاگ ها و انجمن ها که من می توانم اضافه کردن لینک من. در آن طول می کشد یک مقدار کمی از زمان برای انجام این کار است و قطعا ثابت می شود بسیار موثر است. هنگامی که شما در حال اظهار نظر در وبلاگ همیشه مطمئن شوید که شما یک نقطه که از نظر شما مربوط است. صاحبان وبلاگ نمی خواهد درک “با تشکر برای مطالب” سپس یک لینک به دیگران وب سایت خود را به عنوان نسبتا واضح آنچه شما انجام می دهند که در ساختمان لینک کلیک کنید!
  • با توجه به حجم ترافیک که لینک های انجمن تولید, شما ممکن است بهتر از صرف وقت خود را (و به طور بالقوه پول) building web 2.0 خواص مانند لنز squidoo', hubpages یا Google knoll سایت. ارائه شما باید مطالب خوب و سایت است که به خوبی ساختار این سایت ها به طور کلی خوب بود ارجاع سیستم عامل برای ترافیک. حتی سال بعد ارائه مطالب خود را خوب است آنها را تولید می کند کلیک به وب سایت خود را.

مبارک لینک!

[ad_2]

Source by Matt Lenzie

دیدگاهتان را بنویسید