آنچه $ells در EBay برای چه – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

شما نگاه کنید در salesletter و برچسب قیمت ($8.95 دلار) برای e-book آنچه $ells در eBay برای چهو آنها نگاه بسیار بی تکلف است. در واقع من واقعا انتظار نداشتم یک صدای تیز و تند xxx کار برای صرف $8.95. (چه می توانم بگویم… من یکی از کسانی که معتقد است قیمت بالاتر برابر با کیفیت بهتر است.)

به خوبی به عنوان قدیمی گفت می رود, “never judge a book by its cover.” و یا در این مورد هرگز قضاوت یک کتاب الکترونیکی با قیمت پایین آن است.

وقتی که من باز PDF من غافلگیر شده بود برای پیدا کردن یک 230-صفحه e-book. من نه صحبت کردن در مورد یک 230 صفحه کتاب با 18 فونت نقطه مقدار زیادی از فضای سفید و بارهای از گرافیک. منظورم جامد سقف به کف محتوا.

در چند فصل اول به شما بدهد ایده های در مورد آنچه برای فروش در eBay که در آن برای پیدا کردن کالا (ایده های جالب در اینجا) آنچه که به فروش می رساند (ایده های جالب در اینجا بیش از حد) و چگونه برای ایجاد یک لیست. بسیاری از این است که مبتدی تا متوسط حراج فروشنده مسائل است.

فصل 5 به شما می دهد یک تجزیه و تحلیل از محصولات که فروش بسیار خوب و نسبتا خوبی در دسته بندی: اشیاء عتیقه و کتاب و مجلات و کاتالوگ, نرم افزار قیمت, راهنمای, لباس, موسیقی, اسباب بازی, هنر/نقاشی, الکترونیک, کلکسیون/کوکا کولا, سکه و Disneyana.

بسیاری از تحقیقات مفصل رفت و به تدوین این بخش است. و اطلاعات را فراهم می کند یک راهنمای فوق العاده به عنوان به آنچه که شما باید (و نباید) به دنبال زمانی که جستجو برای کالا به فروش می رسانند.

من می دانم که من با شتاب چند یادداشت برای حمل در اطراف با من فقط در مورد ‘ من هستم و فرصت می افتد به دامان من.

فصل 9 – فروشندگان و جستجوهای – جالب است اما خارج از تاریخ. (این کتاب آخرین به روز رسانی فوریه. 2005.) هیچ مسئله مهمی است. شما می توانید برای جستجو اطلاعات موجود در اینجا در بی پالس.

شما پیدا کردن برخی از جواهرات در پاداش بخش. “بزرگ بسیاری در مقابل مقدار زیادی کوچک” و “آلبوم جدید” قطعا به من داد برخی از مواد غذایی برای فکر.

آپاندیس یک لیست از ده ها معمولا با استفاده از eBay لیست اختصارات. برای مثال سبد خرید – کارتریج (بازی ویدئویی) FE – نسخه اول (کتاب), GD – وضعیت خوب. این در مفید آمده است هنگامی که ایجاد خود را حراج عناوین که در آن شما باید یک مقدار محدود از فضا برای توصیف محصول خود را.

ضمیمه دوم لیست محبوب ترین ها لباس نام های تجاری. اگر شما ‘تا’ در آخرین خیابان/pret-a-porter پوشیدن حمل این یکی در اطراف هنگامی که شما در حال خرید به فروش می رسانند.

تنها چیزی که من نمی خواهم در مورد این کتاب های الکترونیکی است که وجود دارد بدون شماره صفحه در فهرست مطالب. بنابراین شما مجبور به حرکت از طریق صفحات و صفحات برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید. این می تواند کاملا گیج کننده در زمانی که شما در حال جستجوی اطلاعات خاص.

دیگر از آن ها را به سرقت با تن از خوبی تحقیق اطلاعات است.

من آن را توصیه برای مبتدی تا پیشرفته فروشندگان بی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید