[ad_1]

اگر شما به دنبال به استخدام یک کارشناس خود را برای بهبود رتبه وب سایت در گوگل اولین چیزی که شما نیاز به درک است که این نوع از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) استراتژی است که ارائه دهنده خدمات شما در حال برنامه ریزی برای استفاده است. به طور کلی در جستجوگرها حرفه ای استخدام یا کلاه سفید و یا غیر اخلاقی تاکتیک در جستجوگرها.

چگونه شما می دانید تفاوت ؟

کلاه سفید جستجوگرها استراتژی به شدت پایبند به گوگل دستورالعمل. این دستورالعمل در محل قرار داده تا اطمینان حاصل شود که کاربران خود را در حال گرفتن مربوط ترین و دقیق اطلاعات مربوط به کلمات کلیدی جستجو. با کلاه سفید استراتژی شما لازم نیست به نگرانی بیش از حد در زمانی که گوگل اعلام کرد بهبود در نسخه فعلی خود را جستجو الگوریتم از آنجا که بسیاری از این تغییرات بشود نسبت به وجین کردن تاکتیک در جستجوگرها است که بازی روی سیستم.

غیر اخلاقی استراتژی SEO استخدام شیوه های فریبکارانه است که اغلب در برابر گوگل قوانین خود را برای افزایش رتبه بندی صفحه در کوتاه مدت اما به طور دائم می تواند آسیب وب سایت خود شهرت یک بار گوگل جلب در این کلاهبرداری است. گوگل هم می توانید سایت خود را مجازات با رها کردن رتبه بندی خود را و یا ممنوعیت آن در دسترس نباشد.

اگر چه غیر اخلاقی استراتژی جستجوگرها ممکن است به ظاهر به شما یک مزیت رقابتی بیش از کسانی که پایبند به قوانین دلایل متعددی وجود دارد که چرا این استراتژی می تواند مخل به کسب و کار شما. گوگل همیشه به روز رسانی الگوریتم خود را برای فیلتر کردن این شیوه و مجازات کسانی که در سایت است که با استفاده از آنها.

در اینجا چند غیر اخلاقی SEO کلاهبرداری است که شما باید بدانید و جلوگیری از:

متن نامرئی

برخی از وب سایت خواهد قرار دادن برخی از کلمات کلیدی در وب سایت خود و پنهان کردن آنها را مطابق با رنگ فونت با پس زمینه. اگر چه بازدید کننده نمی تواند این کلمات الگوریتم گوگل هنوز هم می تواند آنها را تشخیص. این به برخی از سایت های عالی رتبه صفحه در روز. امروز این ترفندهای رندر بی اثر است چرا که گوگل در این استراتژی و خطاب به موضوع.

Cloaking

این روش با استفاده از دو های مختلف HTML, آدرس یکی است به معنای برای بازدید کننده ها و دیگر طراحی شده برای ربات گوگل. سایت های که با استفاده از نرم افزار Adobe Flash خواهد بود قادر به انجام این کار از آنجا که گوگل نمی تواند مشاهده اطلاعات موجود در این سایت های خاص در نتیجه برخی از توسعه دهندگان را قادر می سازد برای نشان دادن دو نوع مختلف از محتوا است. به عنوان یک نتیجه بازدید کننده را پیدا خواهد کرد که صفحه نشان داده شده است به آنها کاملا نامربوط به اولیه خود را پرس و جو و در نتیجه باعث خرابی تجربه کاربر. گوگل همیشه با هدف ارائه با کیفیت تعاملات خود را با موتور جستجو, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از این اتفاق آنها جریمه سایت هایی که این عمل است.

محتوای تکراری

برخی از توسعه دهندگان وب plagiarise مقالات از محبوب وبلاگ ها و یا وب سایت های امید به مستقیم ترافیک بیشتر به سایت خود را و بهبود رتبه صفحه خود را. آن است که اساسا یک “کپی و چسباندن” روند. البته این آشکار عمل از سرقت محتوا ممنوع است و سایت هایی که این کار را به معرض مجازات مانند پایین صفحه رتبه بندی. گوگل تشویق سازندگان به تولید منحصر به فرد و محتوای ارزشمند است که به نفع جامعه آنلاین.

Rewording محتوا

برخی سعی کنید برای جلوگیری از سرقت ادبی با استفاده از برنامه های نرم افزاری است که به سادگی با تغییر چند کلمه از یک مقاله موجود است که برداشته شده از وب سایت دیگری با مترادف است. این فرایند خودکار و چرخش محتوا برای ایجاد یک “اصل” ترکیب می تواند در نتیجه یک بی ربط و گاهی غیر قابل درک قطعه ای است که نمی ارائه هر گونه بینش های جدید.

مزارع

این روش شامل ایجاد وب سایت های مختلف و با استفاده از لینک های که لوپ پشت به یکدیگر به ترفند گوگل به رسمیت شناختن آن به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات است. این توهم که وب سایت خود را محبوب است و باعث قوی بهره از خوانندگان. گوگل در حال حاضر این قابلیت برای پیدا کردن این جعلی بک لینک به دلیل آن می تواند تشخیص دهد که این سایت ها اغلب برای هیچ ارتباطی به یکدیگر است. پس از آن شناسایی این پرچم قرمز آن می تواند منجر به افت بزرگ خود را در صفحه رتبه بندی.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *