آنچه بهینه سازی موتور جستجو است و چرا مهم است ؟

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما کمک می کند تا به جذب بیشتر آلی یا پرداخت نشده ترافیک به وب سایت خود را. هنگامی که شما می دانید چند جستجوی ساده تکنیک های بهینه سازی موتور آن می تواند به معنای تفاوت بین وب سایت خود را گرفتن رتبه بندی در موتورهای جستجو و یا فقط نادیده گرفته می شود.

اساسا وجود دارد دو نوع از بهینه سازی موتور جستجو. بر روی صفحه که در معاملات با همه چیز را در وب سایت خود و خارج از صفحه است که در رابطه با آنچه که شما از وب سایت خود به مردم را به وب سایت خود را.

On-Page SEO

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی خود را با کلمات و عبارات است که کسی را تایپ خواهد شد به یک موتور جستجو زمانی که آنها در جستجوی اطلاعات آنلاین. قرار دادن کلمات کلیدی در صفحه خود عناوین و سرفصلهای. جستجو رباتها نگاه کردن کلمات در عنوان خود را و استفاده از آنها به عنوان سیگنال به موضوع اصلی صفحه.

مطالب

شما می خواهید به انواع مختلف محتوا برای حداکثر ارزش SEO. این شامل مقالات یا پست های وبلاگ, گرافیک, تصاویر یا عکس. نگه داشتن خود را در پاراگراف های کوتاه با استفاده از نقاط گلوله و زیر عنوان ها و مطالب خود را آسان برای انسان به عنوان خوانده شده (نه فقط رباتها موتور جستجو). نتایج خود را در جستجوگرها بهبود خواهد یافت اگر شما تولید محتوا است که باقی خواهد ماند مربوطه برای تا زمانی که ممکن است. هنگامی که مطالب خود را است ‘سبز’ به این معنی است که شما تمرکز بر روی مسائلی است که مردم را برای ماه ها و سال آمده است.

چگالی کلمه کلیدی

آیا جم به عنوان بسیاری از کلمات کلیدی به مطالب خود را به سعی در جلب توجه موتورهای جستجو است. این نه تنها باعث می شود آن را دشوار است برای مردم را به خواندن اما همچنین وب سایت خود را می تواند در نظر گرفته به عنوان یک دادن سایت و دریافت لیست سیاه. خود را چگالی کلمه کلیدی مصمم است با تقسیم تعداد کلمات کلیدی به تعداد کلمات در یک صفحه. استاندارد به رسمیت شناخته شده برای چگالی کلمه کلیدی است که بین 2 درصد و 5 درصد است.

Off-Page SEO

بک لینک

هنگامی که وب سایت های دیگر لینک به شما خواهد شد شما بیشتر ترافیک موتور های جستجو. این لینک های به نام بک لینک باید از کمیت و وب سایت های مشروع.

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از مهم ترین off-page SEO تاکتیک. مردم به دنبال و به اشتراک گذاری مطالب خود را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و Google+ به دست آورید نعمت با موتورهای جستجو.

اعتماد

وجود دارد تقریبا هیچ چیز مهم تر برای وب سایت خود را با موفقیت از اعتماد. اگر شما از دست دادن اعتماد مخاطبان خود را به شما از دست دادن فروش و هر گونه اقتدار ایستاده است. شما می توانید ایجاد اعتماد توسط های معتبر و دقیق مطالب است که شما ایجاد کرده است و دیگران ایجاد کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید