آموزش آیلتس در خانه با بهترین موسسه آموزش آیلتس در تهران

اگر شما هم علاقه شدیدی به یادگیری و گرفتن مدرک آیلتس دارید اما به هر دلیلی وقت نمی کنید که در کلاس های حضوری شرکت کنید و می خواهید در خانه و به صورت آنلاین آموزش ببنید، می توانید با شرکت در دوره آیلتس اکسپرس گویش آیلتس به این هدف خود دست پیدا کنید.
گویش آیلتس، بهترین موسسه آموزش آیلتس در تهران است که با اساتید مجرب خود، مسیر یادگیری و رشد را برای شما هموار می کند.

آموزش رایگان آیلتس

یکی از شرایط لازم برای ورود به بیشتر دانشگاه‌های انگلیسی زبان و همچنین اخذ اقامت در کشورهای انگلیسی زبان و اشتغال به کار در خارج از کشور و شرکت‌های بین المللی مسلط بودن به زبان انگلیسی است.
مدرک زبان انگلیسی آیلتس یکی از معتبرترین مدرک‌های زبان انگلیسی است که مورد قبول بسیاری از سازمان‌ها و موسسات آموزشی بین المللی است.
این مطلب شما را با مراحل گرفتن مدرک آیلتس و روش‌های موفقیت برای کسب امتیاز عالی در آزمون آیلتس آشنا می‌کند. گرفتن مدرک آیلتس شامل آمادگی پیش از آزمون، ثبت نام در آزمون آیلتس، شرکت در آن و کسب نمره‌ی مورد قبول می‌شوند.

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس در بسیاری از نقاط جهان به منظور سنجش توانایی و مهارت‌های تسلط به زبان انگلیسی داوطلبان برگزار می‌گردد. آزمون آیلتس از طریق برخی از موسسات که مورد تایید سازمان سنجش باشند، در ایران نیز برگزار می‌شود. شما می‌توانید به صورت اینترنتی و آنلاین به صفحه‌ی ثبت نام اینترنتی آزمون مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و انتخاب زمان و نزدیک‌ترین مکان برگزاری امتحان به محل اقامت خود، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. قبل از ثبت نام اینترنتی باید اطلاعات لازم را در مورد نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ی آزمون از موسسه‌ی مورد نظر کسب کنید. سایت‌های برخی از موسسات دارای درگاه پرداخت الکترونیکی نیز هستند.

آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال

قبل از اینکه بخواهیم در مورد مراحل گرفتن مدرک آیلتس نکاتی را بیان کنیم، بهتر است با انواع آیلتس آشنا شویم. آیلتس دارای ۲ نوع آزمون آکادمیک و جنرال است. آزمون آکادمیک برای داوطلبانی مناسب است که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و مقاطع بالاتر از کارشناسی را در دانشگاه‌های معتبر انگلیسی زبان دارند. افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای انگلیسی زبان را داشته باشند، بهتر است در آزمون آیلتس جنرال یا آیلتس عمومی شرکت کنند. هنگام ثبت نام اینترنتی باید نوع آزمون مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بهترین مرکز آموزش آیلتس

بدیهی است که قبل از ثبت نام در آزمون، جهت شرکت در آزمون آیلتس باید مهارت‌های لازم برای پاسخگویی به سوالات مطرح شده در آزمون آیلتس را به دست آورید تا بتوانید نمره‌ی مورد قبول در این آزمون را کسب کنید. جهت آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس می‌توانید در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس که در موسسات آموزش زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، شرکت کنید. باید گفت که امروزه اطلاعات بسیاری در مورد منابع آزمون آیلتس و دوره‌های آموزشی اینترنتی در دسترس داوطلبان است. حتی می‌توانید نمونه سوالات آزمون آیلتس را از اینترنت جستجو کنید. بنابراین اگر نمی‌خواهید هزینه‌ای بابت شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی و کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس پرداخت نمایید، می‌توانید با پشتکار و اراده‌ی خود مطالعات خود را افزایش داده و مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید. برای موفقیت در آزمون آیلتس پیشنهاد می‌کنیم راهکارهای ارائه شده در ادامه‌ی مطلب را مطالعه فرمایید.

بهترین مرکز آموزش آیلتس / بهترین کتاب آموزش آیلتس / سایت آموزش رایگان آیلتس

آمادگی برای آزمون آیلتس/آموزش آیلتس برای مبتدی

همان طور که قبلاً گفته شد، آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های بین المللی تسلط به زبان انگلیسی است. اگر قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا رشته‌ی MBA را دارید که به زبان انگلیسی تدریس می شود، باید نمره‌ی بالایی را کسب کنید. آیلتس (IELTS) مخفف سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی است. این آزمون در بیش از ۱۱۰ کشور برگزار می‌شود. این آزمون سالانه در چندین تاریخ‌ مقرر شده و در ۲ نوع جنرال و آکادمیک برگزار می‌شود. بسته به سازمانی که متقاضی اخذ پذیرش از آن هستید، می‌توانید در دوره‌های آموزشی آزمون آیلتس عمومی آیلتس یا آیلتس آکادمیک شرکت کنید. مدرک آیلتس توسط بیش از ۹۰۰۰ سازمان در سراسر جهان پذیرفته می‌شود.

مهارت های مورد نیاز آموزش آیلتس از راه دور

آیلتس هر ۴  مهارت زبانی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد: مهارت شنیداری، خواندن و درک مطلب، نوشتاری و گفتاری.
شما باید در تمام این مهارت‌ها را دارای تسلط کافی باشید. زیرا در طول دوره‌ی تحصیلی خود به همه‌ی این مهارت‌های زبانی احتیاج خواهید داشت. بیایید کارهای روزمره خود را تصور کنیم. شما در سخنرانی‌ها شرکت خواهید کرد، پس باید بتوانید آنچه استادان می‌گویند را بفهمید.
شما باید در مدت زمان کوتاهی متون تخصصی طولانی را بخوانید.
از شما انتظار می‌رود تکالیف کتبی و شفاهی ارائه کنید. شرکت در مباحث کلاس و پروژه‌های گروهی بخش مهمی از تجربه‌ی یادگیری شما هستند و در نمره‌ی نهایی شما نقش زیادی دارد.
بنابراین، شما نباید مهارت‌های صحبت کردن، شنیدن و درک مطلب زبان انگلیسی را نادیده بگیرید. اگر چه آیلتس یک آزمون انگلیسی است، اما شما ملزم به تسلط بر لهجه یا هجی انگلیسی نیستید. آیلتس همه‌ی انواع اصلی انگلیسی زبان مادری را مانند لهجه‌های آمریکای شمالی، انگلیس، استرالیا و غیره را می‌پذیرد. ممکن است در کلاس درس شما، اساتید، همکلاسان شما با لهجه‌های کاملاً متنوعی صحبت کنند، پس باید بتوانید شناخت کافی از انواع لهجه‌ها داشته باشید.

در آزمون آیلتس چه نمره‌ای برای کارشناسی ارشد یا رشته‌ی MBA لازم است؟

نمره‌ی کلی در آیلتس از ۱ تا ۹ متغیر است. نحوه و مقیاس ارزیابی با مهارت‌های مشخص شده‌ در زبان انگلیسی مطابقت دارد.
نمره آیلتس ۱: کسب نمره‌ی ‌۱ نشان دهنده‌ی عدم تسلط داوطلب به زبان انگلیسی است.
نمره آیلتس ۵: نمره‌ی ۵ امتیاز متوسطی به شمار می‌آید.
نمره آیلتس ۷: کسب نمره‌ی ۷ به این معنی است که تسلط داوطلب به زبان انگلیسی خوب است.
نمره آیلتس ۹: داوطلبانی که موفق به کسب نمره‌ی ۹ شوند نیز دارای تسلط بسیار عالی به زبان انگلیسی شناخته می‌شوند.
برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های انگلیسی زبان باید نمره‌ی ۶.۵ یا بالاتر را کسب کنید. البته باید گفت که هر دانشگاه‌ مقررات مختلفی دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت هر یک از دانشگاه‌ها مراجعه کنید.

ساختار آزمون آیلتس

آزمون آیلتس  در کل ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. قسمت Listening یا شنیداری شامل ۴۰ سؤال است که شما باید در ۳۰ دقیقه پاسخنامه‌ی این قسمت را تکمیل کنید. بخش آکادمیک خواندن و درک مطلب شامل ۴۰ سؤال است و ۶۰ دقیقه برای پاسخگویی بهه سوالات این بخش وقت دارید. بخش نوشتاری آکادمیک شامل ۲ موضوع است که در مدت ۶۰ دقیقه باید تکمیل شود. قسمت Speaking یا گفتاری بین ۱۱ تا ۱۴ دقیقه طول می‌کشد. در طی بخش گفتاری، شما با یک فرد آزمون گیرنده، به صورت رو در رو صحبت خواهید کرد.

آموزش آیلتس در یوتیوب

اولین مرحله از مراحل گرفتن مدرک آیلتس داشتن تسلط نسبی به زبان انگلیسی است. به عبارت ساده‌تر برای دستیابی به نمره‌ی خوب جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، باید مطمئن شوید که به زبان انگلیسی مسلط هستید. فقط بعد از اینکه پایه‌ی قوی داشته باشید (تسلط بر گرامر استاندارد انگلیسی، داشتن دایره‌ی گسترده‌ی واژگان، تسلط در درک مطلب، توانایی نوشتن با گرامر خوب و واژگان غنی، توانایی گوش دادن و درک بالای شنیداری، و صحبت کردن) می‌توانید قدم بعدی را بردارید.
مدت زمان لازم برای بهبود سطح کلی انگلیسی شما، بسته به سطح شروع و شدت مطالعه‌ی شما متفاوت خواهد بود. پس از آن باید مدتی وقت بگذارید تا با الزامات خاص آیلتس آشنا شوید و به قالب امتحان عادت کنید.

آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته

– آماده سازی خود را هر چه سریع‌تر شروع کنید و پیشرفت خود را به طور مکرر کنترل کنید.
– به روشی منظم اقدام به یادگیری گرامر استاندارد زبان انگلیسی نمایید.
– همواره ۴ مهارت‌ انگلیسی (گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، و نوشتن) را تمرین کنید و از هیچ کدام از این مهارت‌ها غافل نشوید.
– از هر فرصتی برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی، به صورت شفاهی و کتبی استفاده کنید.
– دایره‌ی واژگان خود را غنی کنید. این امر یک شبه اتفاق نمی‌افتد. حداقل هر روز ۱۰ کلمه‌ی جدید یاد بگیرید.
 – متن‌های طولانی‌تر را که در زمینه‌های مختلف موضوعی مانند مدیریت، امور مالی، فرهنگ، تاریخ، علوم و غیره را بخوانید.
– به اخبار انگلیسی گوش دهید و فیلم‌های مستند در موضوعات مختلف را به زبان انگلیسی تماشا کنید.
– صحبت کردن با سایر سخنرانان انگلیسی در مورد خودتان را تمرین کنید. می‌توانید در مورد موضوعات مختلفی مانند سرگرمی، علاقه‌مندی‌ها، زندگی روزمره، خانواده، شغل، رویاها و آرزوها با هم صحبت کنید.
– پس از اینکه پایه و اساس کاملی از دانش و مهارت‌های زبان انگلیسی را کسب کردید، به یک دوره‌ی آمادگی آیلتس بپیوندید یا با یک مدرس حرفه‌ای آیلتس کار کنید.
– اگر مطمئن نیستید که آیا آمادگی لازم برای آزمون آیلتس را دارید ، در یک آزمون تعیین سطح شرکت کنید و از یک مربی حرفه‌ای در مورد سطح و مراحل بعدی آموزش خود مشورت بگیرید.

پکیج آموزش آیلتس رایگان

در پایان دوره‌ی آمادگی آیلتس، چند هفته قبل از تاریخ برگزاری آزمون، با شرکت در آزمون‌های آزمایشی آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون واقعی را کسب کنید.
هدف از آمادگی برای آزمون آیلتس این است که اطمینان حاصل کنید که به زبان انگلیسی کاملاً مسلط هستید. دانشگاه‌ها انتظار دارند که شما در هر ۴ مهارت دارای تسلط یکسانی باشید. بنابراین آمادگی برای جلسه‌ی آیلتس فقط به معنای کسب نمره‌ی عالی در این آزمون نیست. مهم‌ترین نکته پیشرفت و بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی شما است.

آموزش تکنیک های آیلتس

شب قبل از امتحان خوب بخوابید: اطمینان حاصل کنید که شب قبل از آزمون آیلتس به اندازه‌ی کافی استراحت کنید. زیرا خستگی تاثیر مستقیمی بر توانایی شما در تمرکز می‌گذارد.
صبحانه بخورید: قبل از امتحان غذای خوب بخورید. وقتی گرسنه نباشید قطعاً مغز شما بهتر عمل می‌کند.
لباس راحتی بپوشید: لباس‌های مناسب بپوشید تا شما تا تمرکزتان به هم نخورد. لباس‌های خیلی تنگ نپوشید و این واقعیت را در نظر بگیرید که اتاق آزمون ممکن است سرد یا گرم باشد، بنابراین سعی کنید به صورت لایه‌ای لباس بپوشید.
با خود نوشیدنی مقوی به جلسه‌ی امتحان ببرید: شما مجاز به داشتن یک بطری آب آشامیدنی، مداد، پاک کن و گذرنامه به سالن امتحانات هستید. اما به جای آب می‌توانید یک بطری سودا یا نوشیدنی انرژی زا مصرف کنید تا آگاهی و قند خون خود را بالا نگه دارید. نوشابه حاوی کافئین قند است.
به املای درست و نکات نگارشی توجه کنید: نکات املایی و نگارشی در کل آزمون آیلتس بسیار مهم هستند و اگر پاسخ‌های شما دارای املای نادرست باشد یا از اصول نگارشی صحیح پیروی نکنید، امتیاز خود را از دست می‌دهید.
به محدودیت‌های تعداد کلمه در پاسخ‌ها توجه کنید: به خاطر داشته باشید که اگر پاسخ شما دارای بیش از حد مجاز کلمات باشد، نمره‌ی خود را از دست خواهید داد. بنابراین به توضیحات سوالات توجه کنید. برای مثال برخی سوالات از شما می‌خواهند که جواب دارای توضیح “بیشتر از سه کلمه نباشند”. سوال‌های بخش نوشتاری باید بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ کلمه جواب داشته باشند.

نکاتی درباره‌ی بخش آزمون نوشتاری آیلتس

در نوشتار خود از انگلیسی گفتاری و رسمی نه خیابانی استفاده نکنید.
ابتدا موضوع دوم یا همان تسک ۲ را بنویسید، چرا که بیشتر به نمره‌ی کل شما کمک می‌کند.
اطمینان حاصل کنید که دست نوشته‌ی شما خوانا، مرتب و تمیز است. در صورتی که خط زیبا و خوانایی ندارید، قبل از آزمون روی این مهارت خود کار کنید.
نکاتی درباره بخش آزمون گفتاری آیلتس (مصاحبه)
قبل از اینکه به سوالات جواب دهید، با دقت به سوالات گوش دهید.
اگر مطمئن نیستید که به چه سؤالی باید پاسخ دهید، بهتر است به سوال پاسخ ندهید. می‌توانید از مجری برگزار کننده‌ی آزمون بخواهید که سؤال را برای شما تکرار کند.
مطمئن و آرام باشید و تمام تلاش خود را بکنید.
نکاتی درباره‌ی بخش آزمون خواندن و درک مطلب آیلتس
وقت زیادی را صرف سؤالاتی نکنید که نمی‌توانید برای آنها پاسخی بیابید. در این شرایط بهتر است به سؤال بعدی بروید و در صورت داشتن وقت دوباره به آن سوال برگردید.
قبل از خواندن هر متن، تمام سوالات را بخوانید و کلمات کلیدی را زیرنویس کنید.
نکاتی درباره‌ی بخش شنیداری آزمون آیلتس

آموزش آیلتس در مازندران

قبل از گوش دادن فایل‌ها، سوالات را بررسی کنید.
اطمینان حاصل کنید که می‌توانید تاریخ‌ها را به صورت صحیح بنویسید.
اگر در شنیدن فایل‌ها مشکلی دارید، دست خود را بالا ببرید و درخواست کمک کنید. تلفظ‌های انگلیسی و آمریکایی را تمرین کنید، زیرا برخی از اعداد و کلمات متفاوت تلفظ می‌شوند.
مراحل گرفتن مدرک آیلتس با کسب نمره‌ی مورد قبول در آزمون پایان می‌یابد. معمولاً نمرات نهایی تا سیزده روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می‌شوند. امکان ارسال نتیجه‌ی آزمون بعد از اعلام نتایج به ۵ دانشگاه و موسسه به صورت رایگان امکان پذیر است.‌ شما این امکان را دارید که تا ۱ ماه بعد از آزمون اقدام به ارسال نتایج آزمون آیلتس به دانشگاه یا موسسه‌ی مورد نظر خود را بکنید. اما اگر بیشتر از ۱ ماه از تاریخ امتحان گذشته باشد، یا داوطلب بخواهد که نتیجه‌ی آزمون خود را به دانشگاه‌های بیشتری ارسال نماید، باید هزینه‌ی ارسال کارنامه را پرداخت نماید.

پکیج آموزش آیلتس رایگان

مدرک آیلتس یکی از معتبرترین مدرک‌های بین‌المللی زبان انگلیسی است. کلمه‌ی آیلتس (IELTS) مخفف عبارت سیستم ارزیابی بین المللی زبان انگلیسی The International English Language Testing System است. دارا بودن مدرک آیلتس یکی از شرایط لازم برای اخذ پذیرش بیشتر دانشگاه‌های برتر بین‌المللی و موسسات آموزشی عالی است. همچنین برای افرادی که قصد مهاجرت دارند داشتن مدرک آیلتس یک امتیاز بسیار عالی محسوب می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت که مسلط بودن به زبان انگلیسی می‌تواند در بسیاری از مواقع به نفع شما باشد. به خصوص اگر قصد اخذ پذیرش ویزای کاری در یک کشور انگلیسی زبان را دارید، دارا بودن مدرک آیلتس می‌تواند کمک زیادی به پیدا کردن یک شغل مناسب و داشتن درآمد بالای سالیانه بکند.
در صورتی که آشنایی کاملی با آزمون‌های تافل یا آیلتس ندارید، می‌توانید تفاوت‌ها و شرایط کامل هر آزمون را مطالعه کنید و بدانید کدام آزمون برای شما مناسب است.

خرید بسته آموزشی آیلتس

بیش از ده هزار سازمان جهانی مدرک آیلتس را به عنوان یک مدرک معتبر زبان انگلیسی می‌شناسند. بنابراین اگر شما دارای مدرک آیلتس باشید، می‌توانید مطمئن باشید که بسیاری از موسسات آموزشی، کارفرمایان و دفاتر دولتی دانشگاه‌های برتر مدرک زبان انگلیسی شما را خواهند پذیرفت. همانطور که می‌دانید شرط ورود به بازار کسب و کار و اخذ پذیرش موسسات آموزشی عالی در کشورهای انگلیسی زبان و دانشگاه‌های بین‌المللی که واحدهای آنها به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند، مسلط بودن به زبان انگلیسی و داشتن مدرک معتبر زبان است. آزمون آیلتس یکی از پیشگامان ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی در سی سال گذشته است. اگر قصد مهاجرت به کشورهایی مانند استرالیا، کانادا، نیوزلند و بریتانیا را دارید، باید بگوییم که داشتن مدرک آیلتس برای شما یکی از مدارک ضروری است. مدرک زبان انگلیسی آیلتس در بیش از ۱۴۰ کشور دارای اعتبار است.

آموزش آیلتس از ابتدا

موسساتی که مدرک زبان آیلتس را به عنوان یک مدرک معتبر و قابل قبول می‌شناسند عبارت هستند از:
دانشگاه‌ها، مدرسه‌ها، کالج‌ها، موسسات آموزشی، و موسسات فنی و حرفه‌ای
دفاتر دولتی و سازمان‌های مهاجرتی
موسسات صنعتی و حرفه‌ای
کارفرمایان شرکت‌های بین المللی
باید اضافه کرد که هر کدام از دانشگاه‌ها و موسسات بین‌المللی برای قبول کردن درخواست اخذ پذیرش یا شروع به کار شما، داشتن استانداردهای مشخصی را برای سطح زبان انگلیسی مشخص می‌کنند. بهتر است قبل از شرکت در آزمون، مدارک مورد قبول موسسه‌ی آموزشی یا شرکتی که در آن قصد شروع به کار را دارید بررسی نمایید و سپس خود را برای قبولی با نمره‌ی مورد قبول آن موسسه آماده کنید. با مراجعه به لینک زیر می‌توانید دانشگاه یا شرکت بین‌المللی مورد نظرتان را جستجو کرده و نمره‌ی مورد قبول مدرک زبان آیلتس آن موسسه را بیابید.

آموزش آیلتس در تهران

آزمون آیلتس توسط مجموعه‌ای از افراد متخصص در زمینه‌ی ارزیابی زبان انگلیسی طراحی و برگزار می‌شود. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود. این آزمون تمام مهارت‌های تسلط به زبان انگلیسی داوطلبان را مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌دهد. نمره‌ی کسب شده در آزمون آیلتس توسط داوطلب، می‌تواند میزان آمادگی و مهارت وی را برای ورود به شغل یا مقطع تحصیلی جدید نشان دهد.

آموزش آیلتس در خانه / آموزش آیلتس در کرج

آموزش آیلتس در کرج

آزمون آیلتس چهار مهارت تسلط به زبان انگلیسی داوطلبان را را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این چهار مهارت عبارت هستند از:
•    مهارت‌های شنیداری زبان انگلیسی
•    مهارت خوانش و درک مطلب متن‌های زبان انگلیسی
•    مهارت نوشتاری به زبان انگلیسی
•    مهارت گفتاری زبان انگلیسی

آموزش آیلتس به صورت جامع

برای بالا بردن شانس قبولی و موفقیت در کسب نمره‌ی لازم در آزمون آیلتس، بهتر است با نحوه‌ی طرح سوالات و پاسخگویی به آنها آشنایی قبلی داشته باشید. آزمون آیلتس دارای دو نوع آزمون آکادمیک و آزمون عمومی است. اگر هدف شما از شرکت در آزمون آیلتس اخذ پذیرش از دانشگاه‌های بین‌المللی و ادامه‌ی تحصیل در موسسات آموزش برتر است، باید در آزمون آکادمیک شرکت کرده و نمره‌ی لازم را در این آزمون کسب نمایید. نحوه‌ی برگزاری آزمون و سیستم نمره دهی در هر دو آزمون آیلتس آکادمیک و آزمون آیلتس عمومی به یک صورت انجام می‌پذیرد. بخش اول آزمون که شامل قسمت‌های شنیداری، خوانش و درک مطلب، و نوشتاری هستند در یک روز برگزار می‌شود. بین سه قسمت بخش اول آزمون زمانی برای استراحت یا وقت در نظر گرفته نمی‌شود. بخش ارزیابی تسلط داوطلب به مهارت گفتاری زبان انگلیسی ممکن است در همان روز، چند روز قبل از بخش اول، یا چند روز بعد از بخش اول برگزار شود. تاریخ و ساعت برگزاری آزمون گفتاری توسط موسسه‌ی محلی که اقدام به برگزاری آزمون می‌کند، تعیین می‌شود.

آموزش آیلتس برای اندروید / پکیج آموزش آیلتس رایگان

آموزش آیلتس در اهواز

آزمون آیلتس آکادمیک و آزمون آیلتس جنرال (عمومی) دارای تفاوت‌هایی هستند. هر کدام از این آزمون‌های زبان به منظور اهداف خاصی برگزار می‌شوند و مدرک ارائه شده مورد قبول موسسات خاصی است. بنابراین قبل بعد از ثبت نام باید هدف خود را از شرکت در آزمون مشخص کنید و سپس اقدام به انتخاب آزمونی که مناسب با هدف شما است، نمایید. داشتن مدرک آیلتس می‌تواند درب‌های موفقیت بسیاری را به روی شما بگشاید. به عنوان نمونه با در دست داشتن مدرک آیلتس می‌توانید به اهدافی مانند مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان، اشتغال به کاری که همیشه آرزوی آن را داشته‌اید، و افزایش مهارت‌های زبان انگلیسی خود دست پیدا کنید. در ادامه‌ی مطلب شما را با تفاوت این دو نوع آزمون آشنا خواهیم کرد.

آموزش آیلتس در اراک / آموزش آیلتس در مشهد

آموزش آیلتس در مازندران

آزمون آیلتس آکادمیک سطح زبان انگلیسی شما و میزان مهارت‌های لازم شما را برای ورود به یک محیط آکادمیک علمی مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این آزمون بازتابی از سطح مهارت‌های زبانی انگلیسی و علمی داوطلب است و نمره‌ی کسب شده در این آزمون میزان آمادگی داوطلب را برای ورود به مقطع تحصیلی جدید یا شروع دوره‌ی آموزشی در یک موسسه علمی مانند دانشگاه را نشان می‌دهد.
شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک برای کسانی که اهداف زیر را دنبال می‌کنند پیشنهاد می‌شود:
اشتغال به ادامه‌ی تحصیل در مقطع کارشناسی یا مقاطع بالاتر در دانشگاه‌های بین‌المللی دنیا
اخذ پذیرش ویزای دانشجویی در دانشگاه‌های انگلستان
اشتغال به کار در یک کشور انگلیسی زبان و در یک موسسه‌ی حرفه‌ای و تخصصی
آزمون آیلتس عمومی
آزمون آیلتس عمومی میزان تسلط داوطلب را در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی به صورت عملی و در زندگی روزمره مورد ارزیابی قرار می‌دهد. شرکت در این آزمون برای کسانی که قصد ورود به بازار کار و محیط‌های اجتماعی را دارند پیشنهاد می‌شود. اگر موفق به کسب نمره‌ی بالایی در آزمون شوید، می‌توانید مطمئن باشید که یکی از شرایط لازم برای پیدا کردن شغل مناسب و شانس دریافت درآمد خوبی را کسب کرده‌اید.

کانال آموزش رایگان آیلتس / بهترین موسسه آموزش آیلتس / بهترین مراکز آموزش آیلتس

نرم افزار آموزش آیلتس

شرکت در آزمون آیلتس عمومی برای کسانی که اهداف زیر را دنبال می‌کنند پیشنهاد می‌شود:
اشتغال به تحصیل در مقاطع تحصیلی قبل از ورود به دانشگاه
اشتغال به کار یا شرکت در دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در کشورهای انگلیسی زبان
مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان، اشتغال به یک کار بهتر در کشور خودتان که نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد.
اگر هدف شما از شرکت در آزمون آیلتس اخذ ویزای کاری در بریتانیا، یا زندگی و تحصیل در بریتانیا است، باید در آزمون آیلتس مخصوص ویزای بریتانیا و مهاجرت به این کشور (UKVI) شرکت نمایید.

آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته

نمره بندی آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ است و برای قبولی در آزمون نمره‌ی خاصی در نظر گرفته نشده است. اما به طور میانگین می‌توان گفت که نمره‌ی ۵ نمره‌ی متوسطی به شمار می‌آید. نمره‌های‌ ۶ به بالا نمره‌های خوب تلقی می‌شوند. با این حال برای ورود به بیشتر دانشگاه‌های برتر کسب حداقل نمره‌ی ۷ لازم است. البته باید گفت که هر دانشگاه و موسسه‌ای شرایط و استانداردهای خود را دارد و به منظور اخذ پذیرش در مقاطع و رشته‌های هر دانشگاه یا قبولی در موسسه‌های مختلف، باید از شرایط قبولی آن‌ها آگاهی داشته باشید.

آموزش آنلاین آیلتس رایگان / آموزش مجازی آیلتس رایگان

آموزش آیلتس در گرگان

در صورت شرکت در آزمون آیلتس امکان ارسال نتیجه‌ی آزمون به پنج دانشگاه و موسسه به صورت رایگان امکان پذیر است.‌ شما می‌توانید تا یک ماه بعد از آزمون اقدام به ارسال نتایج آزمون آیلتس به دانشگاه یا موسسه‌ی مورد نظر خود را بکنید. اما اگر بیشتر از یک ماه از تاریخ امتحان گذشته باشد، یا داوطلب قصد داشته باشد نتیجه‌ی آزمون خود را به دانشگاه‌های بیشتری ارسال نماید، باید هزینه‌ی ارسال کارنامه را پرداخت کند.

آموزش آیلتس در اراک

سیستم استعلام مدرک آیلتس تنها در اختیار دانشگاه‌ها و موسساتی است که نام آنها در فهرست سازمان‌های مجاز به دسترسی به استعلام مدرک آیلتس باشد. قابل استعلام نبودن مدارک آیلتس به دلیل ایمنی سیستم ارزیابی و سنجش است و تنها موسساتی قادر به استعلام نمره‌ی آیلتس هستند که مورد تایید باشند. داوطلبان می‌توانند با دادن اطلاعات خود در وب سایت مرکزی که در آن اقدام به شرکت در آزمون کرده‌اند، نمره و مدرک آیلتس خود را مشاهده نمایند.

برچسب های مرتبط :

 برنامه آموزش زبان انگلیسی برای آیلتس، بهترین موسسه آموزش آیلتس در تهران ، بهترین مراکز آموزش آیلتس در تهران ، بهترین مرکز آموزش آیلتس در تهران ، آموزش زبان انگلیسی آیلتس رایگان ، آموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته، دانلود پکیج آموزش آیلتس رایگان ، نرم افزار آموزش آیلتس اندروید ، بهترین موسسه برای آموزش آیلتس ، بهترین کتاب برای آموزش آیلتس ،  بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس ، بهترین موسسات آموزش آیلتس ،دانلود آموزش آیلتس رایگان

دیدگاهتان را بنویسید