آماده‌سازی سه نقاهت‌گاه در خرم‌دره برای بیماران کرونایی

[ad_1]

ایسنا/زنجان رئیس جمعیت هلال‌احمر خرم‌دره، از آماده‌سازی سه نقاهت‌گاه برای بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد.

محمدرضا مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: با توجه به تاکیدات جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی و شیوع بیماری کرونا در کشور و نیز آسیب‌پذیری این بیماران، توزیع بسته‌های بهداشتی بین بیماران سرطانی و خاص شامل دیالیزی، تالاسمی، هموفیلی، CF-EB-MS و متابولیک در خرم‌دره انجام شده است.

وی با بیان این‌که با هماهنگی انجمن‌های بیماران خاص و شناسایی آنان ۱۵۰ بسته بهداشتی (ماسک و ژل محلول ضدعفونی کننده دست) توسط جمعیت هلال‌احمر در اختیار بیماران این شهرستان قرار گرفت، ادامه داد: علاوه بر این، ۹۰ بسته معیشتی و بهداشتی با کمک خیرین این شهرستان و محل اعتبارات هلال‌احمر به ارزش هر بسته یک میلیون ریال در بین خانوارهای کم‌برخوردار توزیع شد.

مرادی از توزیع ۲۵۰۰ عدد ماسک جراحی در شهرستان خرم‌دره خبر داد و اضافه کرد: این ماسک‌ها از محل کمک‌های خیرین و هلال‌احمر برای هم‌وطنان در مناطق روستایی و شهری به منظور پیشگیری و مقابله با کرونا انجام شد.

رئیس جمعیت هلال‌حمر خرم‌دره به آماده‌سازی مرکز مراقبت از بیماران بهبود یافته کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: برای تجهیز سه نقاهت‌گاه، ۱۵۰ تخته پتو توسط هلال‌احمر خرم‌دره اهدا شد و هم‌اکنون نیز ۱۴ نفر از داوطلبان هلال‌احمر در این مراکز در حال ارائه خدمات به هم‌وطنان هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید