آغاز طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی مشهد

[ad_1]

ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آغاز طرح نوسازی ناوگان این سازمان به همراه پرداخت وام نوسازی تا سقف 700 میلیون ریال خبر داد.

احمد محبی با اعلام این خبر اظهار کرد: نوسازی، بهبود عملکرد ناوگان تاکسیرانی و ارائه خدمات با کیفیت به مسافران و مجاوران بارگاه منور رضوی جزو اولویت‌های اصلی مدیریت شهری است.

وی افزود: در همین راستا در سال جاری علی‌رغم وجود مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم هم‌خوانی استاندارهای پلیس راهور و شرکت خودرو ساز تلاش‌های زیادی برای تحویل ناوگان نوسازی شده طی سال گذشته و ثبت نام جهت نوسازی ناوگان در سال جاری صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: از همین رو ثبت نام طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی با پرداخت دو فقره وام 500 و 200 میلیون ریالی با سود 18 درصد که 14 درصد آن از طریق یارانه شهرداری و 4 درصد به صورت سهم متقاضی پرداخت می‌شود، آغاز شده است.

محبی تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن اصل سند خودرو یا برگ سبز آن، اصل کارت ملی، اصل پروانه تاکسیرانی معتبر تا خودروهای مدل 1388 با مراجعه به شرکت‌های کارگزار نسبت به ثبت نام نوسازی تاکسی خود اقدام نمایند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وی عنوان کرد: قیمت تمام شده در این طرح برای تاکسی پژو 405 مبلغ 88 میلیون و 589 هزار و 402 تومان و برای سمند ای اف سون مبلغ 94 میلیون و 898 هزار و 12 تومان است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید