آغاز طرح مطالعاتی ایستگاه قطار رفسنجان

[ad_1]

ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توافقی که با مدیر زیرساخت‌های حمل و نقل کشور صورت گرفت، طرح مطالعاتی ایستگاه قطار رفسنجان آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام دکتر “حسین جلالی” درباره دیدار با مدیر زیرساخت های حمل و نقل کشور اظهار کرد: در دیدار با مدیر زیرساخت‌های حمل و نقل کشور پیرامون احداث ایستگاه اتصال رفسنجان به ایستگاه ریلی کشور صحبت شد که اقای خادمی در این زمینه قول مساعد داد که برنامه ایستگاه قطار رفسنجان را پیگیری کند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه مسائل جاده‌ای هم در حوزه استحفاظی ایشان قرار دارد، در مورد کمربند شرقی و جاده داوران صحبت شد که مورد استقبال قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس توافق صورت گرفته، طرح مطالعاتی ایستگاه قطار آغاز می شود تا بتوانیم هر چه زودتر یا با ایجاد ردیف بودجه یا با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم بحث راه آهن رفسنجان را کلید بزنیم

جلالی بیان کرد: به نظر می رسد توافق خوبی ایجاد شده باشد، لذا باید درخواست را بفرستیم و کار را آغاز کنیم؛ تصمیم داریم از وزارت راه و معاونت حمل و نقل ریلی کشور و نواب رئیس مجلس در هفته های آینده دعوت کنیم سفری از این منطقه داشته باشند و بازدید میدانی از منطقه انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: آنچه فعلا می توانیم اعلام کنیم بحث قطار رفسنجان، کمربندی شرقی و جاده “رفسنجان – زرند” در دستور کار قرار گرفته که باید تلاش کنیم تا اینکه هرچه زودتر به نتیجه برسد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید