[ad_1]

چه تنها و مهم ترین مراحل است که شما باید انجام زمانی که شما در حال تلاش برای انجام بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت خود را ؟ این است که چگونه به انجام تحقیقات کلمه کلیدی به راه راست. چرا که اگر شما از کلمات کلیدی مناسب و سپس شما می توانید بهینه سازی وب سایت خود را با این و بعد انتظار برای دریافت ترافیک به عنوان طریق به نتایج جستجو آلی. در حال حاضر این چیزی است که هر صاحب وب سایت و یا بهینه سازی موتورهای جستجو, متخصص باید برای هدف.

در واقع وجود دارد بسیاری از تکنیک یا روش است که شما می توانید سعی کنید برای انجام تحقیقات خود را برای کلمات کلیدی خود را. اگر شما می خواهید به درخواست یک دوجین از متخصصان SEO, آنها احتمالا خواهد آمد تا با یک دوجین مختلف فرآیندهای تحقیقات. این همه راه خوب برای انجام این کار این است که فقط یک کارشناس جستجوگرها است که اعتماد به نفس بیشتری در یک تکنیک خاص است که چرا او با استفاده از آن بیشتر است. اما نکاتی که من خواهد شد به اشتراک گذاری با شما در اینجا نیز کار می کند اگر شما می توانید یک حس بزرگ در لکه کلمات کلیدی مناسب.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید سعی کنید در مورد نحوه انجام تحقیقات کلمه کلیدی مناسب است.

1. جاسوسی بر رقیب خود است.

این یک روش اب زیر کاه است اما آن را با این نسخهها کار بزرگ به خصوص اگر خود را رقیب خوب نیست در حفاظت از کلمات کلیدی اصلی خود را. یک راه برای انجام این کار این است که نگاهی به کد منبع از وب سایت خود را. شانس هستند وجود دارد, کلمات کلیدی متا وجود دارد و اگر او نبود دقیق آن ممکن است از کلمات کلیدی و اصلی است که با او این است که بهینه سازی وب سایت خود را با. شما سپس می توانید شروع به کلمه کلیدی خود را search با استفاده از این کلمات کلیدی هستند که دانه خود را.

2. استفاده از ابزار تحقیقات کلمه کلیدی.

وجود دارد بسیاری از ابزار تحقیقات کلمه کلیدی وجود دارد اما با جستجوی خود را برای بهترین آنهایی که شما می توانید شروع با چک کردن یک سامورایی بازار, نقد و بررسی و یا هر گونه نقد و بررسی برای این موضوع از یک ابزار خاص. این موثر ترین راه و همچنین سریعترین برای شما واقعا پیدا کردن کلمات کلیدی است که شما باید با استفاده از وب سایت خود را بهینه سازی.

3. همیشه فکر می کنم از بازار هدف خود را.

کلمات کلیدی خود را و محتوای وب سایت خود را باید با هم رفتن. زیرا معنی ندارد حتی اگر مردم در واقع جستجو برای کلمات کلیدی شما را انتخاب کرده اند و در عین حال زمانی که آنها در نهایت زمین در وب سایت خود آنها را درک می کنند آن است که در واقع چیزی است که آنها به دنبال. و به طوری که آنها هر دو دکمه برگشت در مرورگر وب خود یا دیگری را جستجو کنید. وب سایت شما باید بنابراین باید محتوای مناسب است که حمایت تنها با کلمات کلیدی خود را. باید آن را به تهیه کردن به نیازهای و خواسته های بازار هدف خود را.

اینها فقط سه تا از بهترین راه برای شروع در مورد نحوه انجام پژوهش و کلمه کلیدی. وجود دارد بسیاری از روش های برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت شما و کسب و کار آنلاین, اما این نکات کمک خواهد کرد که شما برای شروع در مسیر صحیح است. شاید گیج کننده و سخت اما هنگامی که شما در نهایت از آن آویزان شما می خواهد تحقیق در مورد کلمات کلیدی سریع تر و آسان تر و با بهره وری بهتر.

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *