آزادی قدس بزرگترین آرزوی انسان‌های آزاد اندیش است

[ad_1]

ایسنا/یزد سازمان بسیج رسانه استان یزد به منظور بزرگداشت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد: قدس برای هر مسلمان و انسان آزاداندیش دغدغه‌ای مهم و آزاد کردن آن از هجمه سیاهی و پلشتی، بزرگترین آرزو و هدف مسلمانان جهان است.

در بیانیه سازمان بسیج رسانه استان یزد آمده: روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم؛ و مسلمین از آن انزوایی که آنها را کشانده بودند خارج شوند، و با تمام قدرت و قوّت در مقابل اجانب بایستند.(صحیفه امام؛ ج  9، ص: 278)

شکر خدای قاصم الجبارین را که مسلمین جهان را خون‌خواه و انتقام جوی ظالمین و غاصبین دیار رسولان خدا کرد و ما را بر این عهد استوار نمود که تا غده سرطانی اسرائیل را از پیکر جهان اسلام جدا نکنیم، از پای ننشینیم.

قدس برای هر مسلمان و انسان آزاد اندیشی به درستی دغدغه‌ای همیشه مهم و یک نقطه نورانی بوده است که آزاد کردن آن از هجمه سیاهی و پلشتی، بزرگترین آرزو و هدف بوده است. تعبیر درست عنکبوتی بودن این لانه سست نیز در همه این سال‌های گذشته به درستی خود را نشان داد تا به اتمام رسیدن عمر غده سرطانی اسرائیل چیزی حدود کمتر از دو دهه آینده از سوی رهبر معظم انقلاب تعیین شود.

در این دوره شیوع بیماری منحوس کرونا که باید شرایط جدیدی را برای بزرگداشت روز قدس بپذیریم و ظلم ستیزی خود را به نحو دیگری به منصه ظهور برسانیم، ما اصحاب رسانه استان یزد بر آنیم که عهد مجددی ببندیم بر آرمان‌های مقدس امام راحل و عزیزمان، و باز از اعماق قلبمان و با ابزار رسانه، بر سر غاصبان قدس شریف فریاد برآریم که ای اسرائیل! به فضل خدا روزگاری را می‌بینیم که سرتیتر تمامی رسانه‌های جهان این جمله زیبا خواد بود: «قدس شریف، زادگاه پیمبران خدا و سرزمین عروج رسول اکرم(ص) از شر دشمنان صهیونیست، آزاد شد»

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید