SEOmoz و انفرادی SEO ساختمان لینک ابزار هر دو منحصر به فرد در عملکرد خود و آنها آرام موثر برای پیوند ساختمان اهداف است. یک بررسی اخیر از SEOmoz نشان می دهد که لینک های ورودی بسیار مهم برای رتبه بندی توسط موتورهای جستجو است. عامل اساسی است که کمک می کند تا وب سایت برای نگه داشتن صفحه 5 از مواضع رتبه بندی موتور جستجو است که لینک های ورودی. متن با مهم کلمات کلیدی و عبارات اثر 73% موتور جستجو رتبه بندی. لینک خارجی محبوبیت نیز نقش مهمی در قرار دادن سایت به بالا 10 رتبه بندی توسط موتورهای جستجو است. مانند تمام ابزارهای دیگر SEOmoz لینک فرار ابزار همچنین کمک به کاربر برای افزایش لینک به وب سایت خود را و کمک به کاربران برای تولید ترافیک بیشتر به وب سایت خود را. برخی از مختصر در مورد جزئیات هر دو ابزار زیر آورده شده است.

1. SEOmoz لینک فرار ابزار

این یک ابزار منحصر به فرد است که فرصت می دهد تا کاربران را به ارائه هر دو رایگان نسخه اولیه و نسخه پیشرفته به طوری که آنها می توانید آن را تا آنجا که آنها می توانند و می توانید لذت بردن از ساختمان پیوند با SEOmoz ابزار. با کمک SEOmoz ابزار کاربر می تواند انجام جستجو های اساسی و آنها نیز قادر به تعیین تعداد لینک های که لینک به وب سایت خود را و آنها همچنین می توانند در مورد تعداد دامنه که لینک دادن به صفحه وب خود را. SEOmoz ابزار نیز فرصت می دهد تا کاربران برای به دست آوردن تمام جزئیات در مورد رتبه بندی وب سایت خود را که مبتنی بر کیفیت لینک های ورودی است که لینک به وب سایت خود را و آن را نیز به کاربران در مورد رتبه بندی از حوزه های که لینک به وب سایت خود را به عنوان به خوبی.

نسخه کامل SEOmoz لینک فرار ابزار به کاربر کمک کند تا قاضی به کمیت و کیفیت لینک های ورودی نه تنها به وب سایت خود را, اما آن را نیز کمک به کاربر برای قضاوت در مورد کمیت و کیفیت لینک های ورودی به رقبای خود را به عنوان به خوبی. آن را در حال حاضر آسان برای کاربران به مقایسه تعداد لینک تعداد دامنه هایی که مربوط به وب سایت خود را و آنها همچنین می توانید مقایسه دامنه و دامنه رتبه بندی با رقیب's وب سایت.

SEOmoz لینک فرار ابزار همچنین کمک به کاربر برای تعیین چه کلمات کلیدی و رقبای سایت های هدف خود را لنگر's متن و همچنین کمک به کاربر در مورد رقبای قدرتمند ترین لینک های ورودی.

2. انفرادی, SEO ساختمان لینک ابزار

انفرادی, Seo ساختمان لینک ابزار است که در واقع مجموعه ای از SEO مدیریت و اجرای ابزار برای کمک به کاربر برای ساخت و پیگیری لینک های ورودی به وب سایت خود را. انفرادی, Seo ساختمان لینک ابزار شامل مدیریت لینک و لینک آن را ساخت. لینک مدیر ابزار کمک به کاربر برای دسترسی به لینک ها به راحتی و همچنین کمک به کاربر برای پیگیری لینک کلیک کنید. لینک ساخته شده را نشان می دهد کاربران در مورد لینک, تعداد, رتبه صفحه فهرست “فهرست موزیلا” و همچنین به تسهیلات برای اضافه کردن آدرس ها از کسانی که صفحات مشاهده شده توسط مدیریت لینک.Source by Paul Richard Doyle


در حالی بر اساس اعلام وزارت علوم حدود ۴۰ درصد خوابگاه‌های دانشجویی در رتبه‌های ۳ و ۴ قرار داشتند، این وزارتخانه سال گذشته اعلام کرده‌ بود تمامی این خوابگاه‌ها تا پایان سال ۹۸ به رتبه‌های ۱ و ۲ ارتقاء خواهند یافت.

به گزارش ایسنا، برنامه رتبه‌بندی خوابگاه‌های دانشجویی و شناخت خوابگاه‌های فرسوده برای اولین در دور اول دولت تدبیر و امید در دستور کار وزارت علوم قرار گرفت و بر اساس این برنامه تابستان سال ۹۶ با حمایت اعتباری دولت دوازدهم و صندوق رفاه دانشجویان عملیات بازسازی خوابگاه‌های دانشجویی با جدیت کامل شروع شد و تمامی خوابگاه‌های سطح پنج کشور به سطح چهار ارتقا پیدا کردند و قرار شد در سال ۹۸ نیز هیچ خوابگاهی با رتبه‌های ۳ و ۴ در دانشگاه‌ها نداشته باشیم.

در واقع صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم سال ۹۴ به منظور بهبود کیفی خدمات رفاهی دانشجویان، نسبت به آسیب شناسی وضع موجود و برنامه ریزی برای ارتقای آن اقدام کرد ودر حوزه سراهای دانشجویی، کمبود ظرفیت و فرسودگی سراهای موجود به عنوان دو چالش و آسیب اصلی، منجر به اجرای طرح رتبه بندی سراهای دانشجویی و ساماندهی سراهای غیردولتی شد. بر این اساس رتبه بندی سراهای دانشجویی با دو رویکرد اصلی عادلانه سازی میزان اجاره بها و شناسایی و ارتقای سراهای فرسوده اجرا شد که بر اساس آن، سراهای دانشجویی در پنج سطح رتبه بندی شد.

بر اساس گزارش اعلامی این صندوق، از سال ۹۵ و ۹۶  بازسازی و ارتقای سراهای سطوح ۳، ۴ و ۵ در دستور کار قرار گرفت و بر همین اساس ۵۹ خوابگاه دانشجویی با میزان مساعدت ۶۰ میلیارد ریال در سال ۹۵ و ۳۱۴ خوابگاه با میزان مساعدت ۲۳۳ میلیارد ریالی ارتقا یافته‌اند.

همینطور برنامه ارتقای سطوح سراهای دانشجویی در سال ۹۷ نیز سراهای سطوح ۳ و ۴ در دستور کار قرار گرفت و  برای سال ۹۷، مبلغ ۵۵۰ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز، ارتقای سطوح و مقاوم سازی سراهای دانشجویی تخصیص داده شد که با هماهنگی دانشگاه‌ها و نظارت مستمر صندوق هزینه و اجرایی شد.

بر این اساس ۶۵ خوابگاه سطح پنج در سال ۹۴ در کشور وجود داشت که این رقم طی سال‌های ۹۵ و ۹۶ به صفر رسید و خوابگاه‌های سطح چهار نیز که ۲۳۱ مورد بود نیز به ۱۷۶ سرا رسیده است. همچنین افزایش خوابگاه‌های سطح سه از ۲۳۲ به ۲۵۰ مورد و سطح دو از ۱۷۳ به ۲۵۳ سرای دانشجویی حاکی از اهتمام ویژه دولت دوازدهم به افزایش سطح رفاه دانشجویان کشور است.

 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم  اعلام کرده بود در سال  گذشته(۹۸) نیز برنامه ارتقا خوابگاه‌های دانشجویی را با جدیت پیگیری می‌کند و تلاش می کند در سال ۹۸ تمامی خوابگاه‌های با رتبه‌های ۳ و ۴ به رتبه‌های ۱ و ۲ ارتقا یابد.

در همین زمینه دکتر مجتبی صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان در اوایل تابستان گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با تاکید بر اینکه حدود ۴۰ درصد از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور در رتبه‌های ۳ و ۴ قرار دارند، تصریح کرد: “صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم متعهد شده است تا سقف ۵۰ درصد از هزینه‌های مقام‌سازی ساختمان خوابگاه‌های دانشجویی را پرداخت کند و مابقی هزینه‌ها باید توسط خود دانشگاه‌ها تأمین شود”.

وی تاکید کرد: “با توجه به اعتبارات تعمیر و تجهیز دانشگاه‌ها که به تدریج تخصیص پیدا می‌کند، امیدوار هستیم عمده اعتبارات تعمیر و تجهیز دانشگاه‌ها در تابستان امسال(۹۸) به سمت بازسازی و ارتقای مراکز خوابگاهی و سلف دانشجویی اتفاق بیفتد تا ما تا پایان سال شاهد خوابگاهی با رتبه‌های ۳ و ۴ نداشته باشیم”.

همچنین  در تابستان گذشته دکتر ناصر مطیعی رییس صندوق رفاه دانشجویان در حالی که چند ماهی از صدور حکم ریاستش نگذشته بود، در گفت و گویی با ایسنا اعلام کرد: “دانشگاه‌ها حدود ۳۸۳ سرای دانشجویی را به منظور بازسازی و ارتقا به صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم معرفی کردند که از این تعداد حدود ۸۵ مورد از اولویت بیشتری جهت بازسازی و تعمیر برخوردار بود و در حال حاضر فرم‌های ارتقای این مراکز تکمیل شد و توافق به منظور آغاز تعمیر و ارتقای این مراکز را با دانشگاه‌ها انجام دادیم و خوشبختانه صندوق رفاه دانشجویان مرحله اول پرداخت‌ها به منظور بازسازی این مراکز را انجام داده است”.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در ادامه تأکید کرد: “اینکه دانشگاه‌ها تا پایان سال جاری چه تعداد از سراهای دانشجویان را مورد تعمیر و بازسازی قرار دهند بستگی به روند پیشرفت کار و مشارکت دانشجویان در انجام این پروژه دارد و صندوق رفاه دانشجویان نیز توانسته در مرحله اول حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه‌ها پرداخت کند و در مرحله دوم نیز دانشگاه‌ها باید سهم خود را پرداخت نمایند و بعد از انجام کار کارشناسان صندوق به دانشگاه‌ها مراجعه و بعد از ارزیابی میزان پیشرفت کار، مرحله دوم یا نهایی پرداخت از سوی این صندوق در اواخر مردادماه جاری پرداخت خواهد شد”.

اگر چه برنامه ارتقا و بازسازی خوابگاه‌های دانشجویی از همان ابتدای شروع با جدی در وزارت علوم پیگیری شد اما سال گذشته مشکلات اعتباری دانشگاه‌ها و همچنین عدم تخصیص به موقع و کامل بودجه این مراکز و صندوق رفاه دانشجویان موجب شد سرعت اجرای این برنامه دانشجویی کندتر پیش برود.

دکتر ناصر مطیعی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در همین زمینه به ایسنا گفت: خوابگاه‌های ما کیفیت متفاوتی دارند، برخی از خوابگاه‌ها نوساز هستند و کیفیت خوبی دارند و برخی نیز مدتی است از قدمت آنها گذشته و از آنها استفاده شده و کیفیت مطلوبی ندارند که برای تجهیز آنها نیاز به اعتبار داریم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: با توجه به قدمت و فرسودگی خوابگاه‌ها، حدود ۶۵ درصد از خوابگاه‌های ما عمر بالای ۲۰ سال دارند و طبیعی است که هزینه تعمیر و بازسازی آنها زیاد باشد.

وی ادامه داد: بر اساس برآورد ما در سال ۹۸ حدود ۹۹۰ میلیارد تومان (نهصد و نود میلیارد تومان) برای تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها از جمله سرمایش، گرمایش، روشنایی خوابگاه‌ها و تعمیر سرویس بهداشتی و آشپزخانه‌ها نیاز است.

مطیعی افزود: علی‌رغم اینکه زحمات زیادی طی ۴ الی ۵ سال گذشته کشیده شده است اما سال ۹۸ مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان توسط صندوق و دانشگاه‌ها فقط برای تعمیر، تجهیز، نوسازی و مرمت خوابگاه‌ها هزینه شده است که البته به اعتبار بیشتری نیاز داشتیم.

البته وی در ادامه از تهیه طرحی در حوزه بازسازی خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: طرحی تهیه کرده‌ایم که با همکاری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دانشگاه‌ها و خیرین خوابگاه‌های دانشجویی را تعمیر، تجهیز، مرمت و نوسازی کنیم که در این طرح ۴۰ درصد اعتبار توسط صندوق رفاه دانشجویان، ۳۰ درصد توسط خیرین و ۳۰ درصد نیز توسط دانشگاه‌ها تهیه می‌شود.

به گفته رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، در این طرح دانشگاه‌ها خود می‌توانند خیرین را معرفی کنند و همچنین صندوق نیز تلاش می‌کند با برخی از خیرین وارد مذاکره شود. در واقع  قبلاً ۵۰ درصد اعتبار تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها توسط دانشگاه‌ها و ۵۰ درصد توسط صندوق رفاه دانشجویان تامین می‌شد اما اکنون درصدد هستیم تا از منابع خیرین نیز استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا، اگر چه کشور ما طی سال‌های اخیر به دلیل اعمال تحریم‌های ظالمانه در شرایط نامناسب اقتصادی قرار دارد و دانشگاه‌های ما نیز به دلیل وابستگی به بودجه دولتی تحت تاثیر این فشارهای اقتصادی قرار گرفتند اما با توجه به اینکه بحث خوابگاه‌های دانشجویی به طور مستقیم با شرایط روحی و روانی دانشجویان سرو کار دارد طبیعتا وضعیت نامناسب این مراکز نیز می تواند مستقیما بر وضعیت روحی و تحصیلی آنها نیز تاثیرگذار باشد. بنابراین به نظر می رسد مسئولان در سال جدید توجه به وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی را در اولویت برنامه‌های اجرایی خود قرار بدهند تا دانشجویان بتوانند بدون دغدغه و در شرایط مناسبت‌تری برنامه‌های تحصیلی خود را پیش ببرند.

انتهای پیامSource link


امروز در سناریو هنگامی که ما بحث در مورد بهینه سازی موتور جستجو ما همچنین بحث در مورد یکی از مهم ترین جنبه های جستجوگرها است که پیوند ساختمان. اما انواع مختلف وجود دارد جنبه ها و محدودیت ها از ساختمان پیوند است که می تواند مورد بحث در حال حاضر تحت

1.انواع ساختمان پیوند: من خواهد بود در توضیح این عامل در یک شیوه ای قابل فهم تر با دادن برخی از نمونه هایی با Site1, Site2 و Site3.

الف) یکی از راه های ارتباط: یکی از راه های ارتباط یک نوع پیوند ساختمان که در آن یک سایت لینک به سایت های دیگر را بدون گرفتن یک لینک

مثال: Site1 لینک کلیک کنید برای Site2
یکی از بهترین راه های تولید یکی از راه های لینک های ارسالی دایرکتوری

شما می توانید ارائه خود را در سایت های مختلف دایرکتوری رایگان مانند “فهرست موزیلا”, یاهو دایرکتوری (پرداخت همچنین) و بسیاری دیگر

محدودیت های یک طرفه ارتباط

یکی از مطلوب ترین محدودیت های یک طرفه ارتباط فرایند وقت گیر و تایید گرفتن ذکر شده در دایرکتوری ها ثابت نیست

ب) دو راه ارتباط: بیشتر شناخته شده به عنوان ارتباط متقابل این است که یکی از موثر ترین روش سريع و ایجاد کیفیت لینک های ورودی به سمت سایت خود ، دو راه ارتباط فرایند تبادل لینک بین 2 سایت های با موضوع مشابه. (طبق آخرین گوگل نمایه سازی معنایی)

مثال: Site1 لینک کلیک کنید برای Site2 و در بازگشت Site2 لینک به Site1
بهترین روش برای ایجاد لینک های متقابل است برای تماس با تم بر اساس سایت های که شما می توانید فکر می کنم می تواند نقش خود را در ارتباط پارامترها و از آنها بخواهید برای تبادل لینک با سایت شما

وجود دارد هیچ محدودیتی در این نوع ارتباط به عنوان این یکی از موثر ترین و سریع ترین روش ایجاد ترافیک ورودی به سایت شما است.

ج) سه راه پیوند: این نیز می تواند نامیده می شوند به عنوان یک راه بهتر از به دست آوردن یک طرفه لینک به وب سایت خود را که در این فرایند وجود دارد یک طرفه و ارتباط متقابل درگیر

مثال: Site1 لینک کلیک کنید برای Site2 اما در محل Site2 لینک Site1 در Site3

جنبه نگاه شود در حالی که قبل از ایجاد لینک

1.شریک's سایت پیج رنک صفحه ای که در آن او قرار داده شده است لینک شما

2.آیا صفحه ای که لینک شما قرار داده شده است که ایندکس شده در موتورهای جستجو یا نه

3.یکی از مهم ترین عامل است که موضوع سایت. به عنوان مثال: اگر شما یک سایت مرتبط با طراحی وب سایت شما می توانید با تبادل لینک با سایت های مرتبط با کفش و یا هدیه شما باید لینک با سایت های مرتبط با وب تنها

برای کسب اطلاعات بیشتر در پیوند ساختمان خدمات تماس آفتابی Kathuria در skathuria@gmail.com یا sunny_indian@touchtelindia.netSource by Sandy Kathuria


ایسنا/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و ۲۳۰ تن سیب و پرتقال در طرح توزیع میوه نوروزی در خوزستان توزیع شد.

امیرحسین نظری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اجرای طرح توزیع میوه نوروزی در خوزستان اظهار کرد: این طرح با هدف تنظیم بازار و تامین نیاز مردم به میوه در ایام عید نوروز از ۲۵ اسفند ۹۸ در خوزستان آغاز شد.

وی افزود: از آغاز اجرای این طرح تا ۱۲ فروردین ماه، ۲ هزار و ۲۳۰ تن پرتقال تامسون و یک هزار تن سیب درختی در بازارچه‌های ثابت و سیار در خوزستان توزیع شده است.

رییس سازمان صمت خوزستان تصریح کرد: براساس بازرسی هایی که در طول مدت اجرای این طرح در استان انجام گرفت، ثبات کاملی بر بازار حاکم بود و خوشبختانه شاهد هیچ کمبودی در بازار نبودیم.

نظری ادامه داد: امسال برای‌ خرید میوه نوروزی حدود ۲۷ میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان صمت استان هزینه شد و این میوه ها توسط واحدهای ثابت و سیار در نظر گرفته شده در استان توزیع شدند.

انتهای پیامSource link


مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران جزییات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی در سال جاری را ارائه کرد.

عمار سعیدیانفر در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای شهر در سال گذشته ساکنین محدوده قبل از ساعت ۸:۳۰  یک خروج رایگان و بعد از ساعت ۱۷ یک ورود رایگان به محدوده داشتند، گفت: در بازه بین ۸:۳۰ تا ۱۷ ، تعرفه عوارض ورود به طرح ترافیک و آلودگی هوا برای آن ها نصف قیمت خواهد بود.

وی در مورد وضعیت ساکنان محدوده‌های طرح ترافیک در سال‌جاری با بیان اینکه براساس مصوبه شورای شهر و به منظور بهبود تسهیلات ساکنین، این بازه به ساعت ۹ تا ۱۶ تغییر می یابد، گفت: همچنین تسهیلاتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق ) در نظر گرفته شد که براین اساس ساکنان با اجرای طرح جدید از  تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا بهره مند می‌شوند.

سعیدیانفر با بیان اینکه ساکنان محدوده می‌توانند با ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر از این تخفیفات بهره مند شوند، اظهار کرد: البته  افرادی که مالک هستند پس از پرداخت غیر حضوری عوارض نوسازی و پسماند، عوارض خودرو و در صورت بدهکاری عوارض طرح ترافیک، نیازمند مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری نیستند؛ اما افرادی که مستأجر هستند در صورت اتمام مدت اجاره می‌بایست تمدید قراداد اجاره را به رؤیت دفاتر برسانند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه در طرح ترافیک سال ۹۹، رزرو طرح ترافیک برای همه شهروندان اعم از محدوده طرح یا غیر از محدوده طرح الزامی است، گفت: البته ساکنان محدوده دوم «کنترل آلودگی هوا» یا همان زوج یا فرد سابق دقت داشته باشند که فقط برای عوارض همان محدوده دوم از تخفیف ٥٠ درصدی برخوردارند و چنانچه وارد محدوده طرح ترافیک شوند تخفیف ٥٠ درصدی به آنها تعلق نخواهد گرفت.

انتهای پیامSource link


ساختمان پیوند بسیار محبوب است و راه منحصر به فرد که از طریق آن شما می توانید از افزایش محبوبیت و ترافیک وب سایت خود را. ساختمان پیوند بستگی به تعداد لینک به سایت شما. بیشتر لینک های ورودی شما بیشتر خواهد بود که قرار گرفتن در معرض سایت خود ، این فرایند همچنین کمک می کند تا در بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجو است.

یکی از راه های پیوند ساختمان

لینک به روند ساخت و ساز بسیار آسان است این روزها به دلیل بسیاری از وب سایت سازندگان درگیر در آن و خود خدمت ارتباط متقابل برنامه حتی می توانید دریافت جریمه. یکی از راه های پیوند ساختمان است بسیار مفید برای افزایش محبوبیت وب سایت خود را. گرفتن لینک یک راه است و حتی سخت تر از معمول لینک متقابل. اما پس از گرفتن لینک یکی از راه های شما می تواند به طور کامل اطمینان از تامین امنیت بلند مدت ده موقعیت در ابزار جستجو's رتبه بندی نتیجه.

بسیاری از موتورهای جستجو یک پایگاه داده ای که از طریق آنها می توانید ارزیابی و رتبه بندی صفحات وب است. در طول جستجو محبوب, لینک, اغلب دیده می شود به عنوان یک مزیت اضافه شده به کیفیت صفحه وب. یاهو و بسیاری دیگر باید یک نوار ابزار است که نشان می دهد رتبه بندی از صفحه خود را تا از طریق آنها شما می توانید به خوبی ببینید و موقعیت فعلی شما.

در حالی که تامین امنیت یکی از راه های لینک ها برای شما لازم نیست به نگرانی در مورد نوع لینک, مهم ترین چیز است که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که برای به دست آوردن لینک به عنوان بسیاری که ممکن است که اشاره به سایت خود ، این یکی از راه های پیوند باید از سایت های است که همان موضوع یا موضوع های مرتبط با وب سایت خود را.

مزایای استفاده از یکی از راه های پیوند

1. یکی بسیار ضروری نفع لینک یکی از راه های است که شما لازم نیست به نگرانی در مورد لینک دادن به سایت های که با کیفیت پایین. اگر سایت شما's لینک نیز نقطه بازگشت به این سایت ها ممکن است در نتیجه حتی سایت خود را به زمین بسیار کم صفحه رتبه بندی.

2. یکی دیگر از مهم شایستگی لینک یکی از راه های است که در چنین نوع از لینک ها معمولا تمایل به ماندن در همان موقعیت را برای مدت زمان طولانی. یک وب سایت است که یکی از راه های لینک های سایت خود را به این دلیل که صاحب فکر می کند که بازدید کنندگان به سایت خود را نیز می توانید از این متن را در سایت خود.

3. سایت های که لینک متقابل تمایل به رها کردن لینک زمانی که آنها را ببینید که لینک هستند نه بیشتر مورد نیاز آنها.
راه که از طریق آن شما می توانید یکی از راه های پیوند

برخی از راه های که از طریق آن شما می توانید لینک به دیگر وب سایت های دایرکتوری لینک, ایجاد وبلاگ, کسب و کار, انجمن, خبرنامه, اصلی مقالات و کتاب الکترونیکی و صفحات سفید.

من امیدوارم که از طریق این مقاله شما یاد گرفتم در مورد بسیاری از نکات ضروری مرتبط با یکی از راه های ارتباط فرایند است.Source by Rajesh Jaiswal


شهردار تهران درباره واگذاری دو مجموعه “شهرآفتاب و شهروند” در ازای بدهی‌های شهرداری تهران گفت: این مصوبات باطل نشده؛ اما خیلی دوست نداریم این اتفاق بیافتد چون این دو مجموعه اصلی ترین دارایی های دُرشت شهرداری تهران هستند.

پیروز حناچی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تهاتر و بدهی های شهرداری تهران به مصوبه واگذاری دو مجموعه “شهرآفتاب” و “شهروند” در ازای بدهی‌های شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: مجموعه‌ای مثل شهروند “برند” بسیار با ارزشی است، در حقیقت شهروند دو شخصیت دارد یکی نام و آوازه آن و کنترل کیفیتی که برای عرضه محصولات انجام می‌شود و دیگری دارایی های سرمایه ای این مجموعه است که در تلاش هستیم این واگذاری انجام نشود.

شهردار تهران در ادامه تصریح کرد: درحقیقت تهاتر عملکرد غیرنقد شهرداری است؛ اما کاری که ما در این دوره انجام دادیم این بود که با مزایده کار را پیش ببریم. یعنی املاک را با بالاترین قیمت و یا قیمت واقعی واگذار کنیم؛ در حالی که در گذشته این طور نبوده است.

وی افزود: در این دوره اقدام خوبی انجام شد که تعداد زیادی از پیمانکاران خرد که زیر ۳۰۰ میلیون از شهرداری طلب داشتند تسویه حساب شدند و این کار با همکاری یکی از بانکها انجام شد. قطعا این کار ایده آل نبود؛ اما این پیمانکاران به طلب خود رسیدند. قطعا بدهی شهرداری تهران زیر ۵۰ هزار میلیارد تومان نیست و بخشی از آن بدهی بانکی است که افزایش بهره نیز شامل حال آن می شود.

انتهای پیامSource link


با استفاده از یک حرفه ای لینک خدمات ساختمان یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید به وب سایت خود را ترویج. ساختمان پیوند متخصص و یا شرکت در جستجوگرها است که دارای تخصص در این زمینه می تواند افزایش رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو و کمک به شما جذب ترافیک واجد شرایط که در واقع می تواند تولید درآمد. یک متخصص می داند که چگونه برای پیدا کردن بهترین استراتژی ساختمان پیوند برای سایت خود و بهبود دید خود را آنلاین.

ساختمان پیوند یکی از سخت ترین بخش از مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها. این یک فرایند مداوم است که نیاز به مقدار زیادی از زمان و تلاش است. حرفه ای با لینک سازنده می تواند با موفقیت ارتقاء سایت خود را و کمک به شما برای به دست آوردن بک لینک مربوطه در حالی که شما صرفه جویی در وقت و پول است. برخی از کارشناسان استفاده از automatic backlink نرم افزار همراه با آلی ساخت لینک برای دریافت نتایج مطلوب است.

شروع به جستجو برای لینک حرفه ای سازندگان در انجمن, چت, تخته, رسانه های اجتماعی سیلمی و سایت های مستقل. فرد استخدام شما باید درک پیشرفته link building الگوریتم و درک چگونگی بهینه سازی موتور جستجو کار می کند. نگاه برای افرادی که خلاق هستند و باید خوب مهارت های کامپیوتر. یک متخصص است که می تواند نوآوری در نقطه دارایی واقعی است. در اینجا برخی از مهم ترین ویژگی های شما باید برای نگاه در یک لینک سازنده:

• کسی که خود را متناسب با فرهنگ کار
• کسی که با انگیزه خود
• کسی که هوشمند که بر میدارد تا چیز به راحتی
• کسی که خلاق
• کسی که با مهارت های ارتباطی عالی

جستجو برای افرادی که رقابتی هستند و با انگیزه خود. رقابت فشرده بر روی اینترنت, بنابراین شما نیاز به پیدا کردن کسی که می تواند خود را افزایش سایت's محبوبیت و کمک به شما در دستیابی به موقعیت های بالا در نتایج جستجو است. داشتن سازمان جامد مهارت های حیاتی است. قبل از اینکه شما استخدام حرفه ای, از او بخواهید به شما نشان می دهد نمونه کارها خود را. اتمام شرکت's موقعیت در موتورهای جستجو. اگر آنها't قادر به گرفتن یک موقعیت بالا برای وب سایت خود را, آنها قطعا برنده't موفق به انجام این کار برای دیگران.

مطمئن شوید که شرکت شما استخدام می تواند کمک به شما برای به دست آوردن یکی از راه های پیوند از منابع معتبر. حتی اگر آنها استفاده از یک backlink generator آنها نیز باید تمرکز بر روی آلی پیوند ساختمان. سوال در مورد استراتژی است که آنها در حال رفتن به استفاده از. یک لینک خوب ارائه دهنده خدمات ساختمان باید آشنا با راهنمای ارسال مقاله مطبوعاتی توزیع و ارسال آمدید. نگاهی به زمان برای ارزیابی هر نامزد با بلند مدت حوزه به دلیل موفقیت آمیز پیوند مبارزات ساختمان نیاز به روابط طولانی مدت است.Source by Larissa Vinciحسن روحانی در پستی اینستاگرامی گزارشی از عملکرد دولت و جلسات برگزار شده در دو هفته نخست ارایه کرد.

به گزارش ایسنا، رییس‌جمهوری در پستی اینستاگرامی نوشت: نوروز امسال با روزهای دشوار مقابله با کرونا، همزمان شد. نظام سلامت، دستگاه‌های دولتی و غیردولتی، ایام نوروز را با انجام وظیفه و تلاش برای حفظ سلامت مردم، سپری کردند. جلسات ستاد ملی مدیریت کرونا، هیأت دولت و همچنین ستاد اقتصادی، بی‌وقفه برگزار شد تا تصمیم‌سازی و پشتیبانی لازم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، صورت پذیرد. ویدئوکنفرانس‌های مختلف با مسئولان استانی، بیمارستان‌ها و پزشکان نیز موجب شد تا برآوردی دقیق‌تری از وضعیت و نیازهای آنها بدست آید.

این جلسات و برنامه‌های مرتبط با کرونا، عمده برنامه‌ کاری رییس‌جمهور در دو هفته نخست سال ۱۳۹۹ و از دقایقی پس از تحویل سال نو بود که شرح مختصر آنها در تصاویر این پست آمده است.

انتهای پیامSource link


هیچ مبارزات ساختمان پیوند تلقی می تواند به عنوان کامل بدون استفاده از لنز Squidoo و HubPages هاب. در حالی که وجود دارد بسیاری از روش های سنتی ساخت بک لینک برای سایت خود Squidoo و HubPages بالای کلاس سایت های رسانه های اجتماعی است که ارائه با کیفیت بالا متنی ساختمان پیوند فرصت است.

اگر شما شده اند ساخت بک لینک برای سایت خود را برای برخی از زمان و سپس شما می دانید که روش معمولی مانند راهنمای ارسال مقاله اجتماعی, فیس بوک, وبلاگ, اظهار نظر, تبادل لینک و غیره. نه کمک به شما امن موتور جستجو بالا نقطه شما در حال هدف قرار دادن. در حالی که این روش هنوز هم کار می کنند تا حدی و انجام خود را SERP (صفحات نتیجه موتور جستجو) رتبه بندی تا آنها فقط به اندازه کافی برای رتبه بندی بالا در رقابتی تو رفتگی در دیوار.

از بسیاری از سایت های رسانه های اجتماعی این روزها Squidoo و HubPages ثابت برای ارائه این نوع متنی بک لینک که گوگل به نظر می رسد مانند بسیاری این روز است. اساسا آنچه شما را به استفاده از این دو سایت های اجتماعی خود را برای پیوند ساختمان هدف این است که برای عضویت در این سایت به صورت رایگان و نشر منحصر به فرد نوشته شده است مقالات پوشش موضوعات سایت خود را. هنگامی که شما در انتشار مقالات با Squidoo و HubPages, بعد از آن شما نیاز به ترویج آن صفحات و همچنین برای نمایه سازی موتور جستجو. در این مقاله شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی به عنوان لنگر متن لینک بازگشت به سایت خود را.

در Squidoo هر صفحه ساخته شده است که به نام یک لنز. هنگامی که شما ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان و ورود به حساب خود را ببینید داشبورد خود را که شما می توانید حرکت را از طریق به انجام آنچه تا کنون شما می خواهید برای انجام در Squidoo. اگر شما در حال ساخت یک لنز برای اولین بار, سپس شما می توانید فقط با کلیک بر روی لینک که در آن می گوید “یک لنز جدید” در گوشه بالا سمت چپ داشبورد خود را. یک قطعه مهم از اطلاعات شما نیاز به دانستن است که شما نیاز به ساخت یک لنز با حداقل 3 ماژول (در واقع 3 پاراگراف زیر 3 عناوین مختلف) برای Squidoo برای مشاهده لنز خود را به عنوان کامل و اجازه می دهد تا شما را به انتشار آن است. آن ایده آل است که شما را به نوشتن مقاله خود را در جستجوگرها دوستانه مد تقسیم مقاله توسط چند پاراگراف قبل از اینکه شما شروع به ساخت لنز خود را. هنگامی که این مقاله نوشته شده است شما می توانید فقط کپی هر پاراگراف زیر یک ماژول جداگانه. شما همچنین باید این گزینه برای اضافه کردن تصاویر خود را در لنز که لنز نگاه بسیار جذاب تر.

ساختمان پیوند با Squidoo است راحت تر از HubPages چون لنز Squidoo به شما ارائه dofollow لینک کلیک کنید برای شروع که در آن HubPages خارجی لینک های nofollow برای شروع با. یک راه وجود دارد که اجازه می دهد تا شما را به دریافت لینک های خارجی به نوبه خود به dofollow اما.

HubPages است که تقریبا همان Squidoo به عنوان آن را نیز به شما ارائه می دهد فرصت برای انتشار مقاله خود را برای بک لینک. صفحات و پاراگراف در HubPages به نام هاب و کپسول در مقایسه با لنز و ماژول های Squidoo.

در حالی که ساختمان پیوند با HubPages ارائه می دهد مزایای بزرگ به عنوان لنز Squidoo وجود دارد کمی کار اضافی درگیر را به هاب dofollow. هر توپی حساب شخصی hub نمره که نیاز به 75+ برای این مراکز که تحت hub حساب به dofollow. آن را بسیار سخت برای رسیدن به 75+ شخصی hub نمره و همه شما باید انجام دهید این است که به ترویج هاب خود را به گرفتن برخی از ترافیک و بک لینک. ترافیک بیشتر و بک لینک شما بالاتر فردی خود را hub نمره خواهد بود. نگه داشتن در ذهن به ورود به خود را hub حساب و ویرایش هاب خود را یک بار در در حالی که کمک نیز خواهد کرد.

وجود دارد بسیاری از دیگر سایت های رسانه های اجتماعی است که شما می توانید استفاده کنید برای ساخت لینک مقاصد اما HubPages و Squidoo دو سایت که در حال استفاده توسط پیشرفته ترین سطح کارشناسان جستجوگرها. وجود دارد هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از لنز یا هاب شما می توانید بنابراین شما فقط می توانید با ساخت یک صفحه پس از دیگری و با استفاده از این 2 سایت به صورت نامحدود backlink منبع.Source by Anwar Alam